Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

Ms fetele de sfaturi. Asteptam vesti bune de la mami-sami azi si de la Laura pe 31. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pooop gagicutzele nou-aparute[olala] [pup][pup][pup][flo][flo][flo] Mai, sa stiti ca si eu iau Utrogestan 10 zile, cate 2/zi, doar ce l-am terminat sambata. Pana acum pe mine chiar nu ma dureau sanii de la Utro, si am luat vreo 9-10 luni. Acum insa, ma dor sanii destul de rau....iar maine, cel tarziu poimaine trebuie sa apara uratenia.....ce ciudata treaba[:-/] Deci, Amy[pup], se poate sa fie si de la utro...sau de la altceva[:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]samira[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim pt voturi: ada[flo][pup] laura[flo][pup] bruni[flo][pup] elly[flo][pup] amy[flo][pup] menics[flo][pup] codra[flo][pup] lumi[nl][flo][pup] lumi3in1[flo][pup] lia73[flo][pup] vio 70[flo][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma simt putin mai bine, azi noapte a fost groaznic!![bang][bang][bang] niste dureri insuportabile,de-a dreptul![q] m-am indopat cu antibiotice, vata cu spirt, o gramada...s-a ameliorat cu ...dentocalmin, am uitat ca il am in casa...[bang][bang][bang] v-am spus ca sunt cu brocoli...[:D][:D][:D] nici nu stiu cum am adormit, dupa 2,in orice caz, dimineata m-am trezit la 8 [olala][olala] sper sa imi treaca cat de rpd...[q] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
ma simt putin mai bine, azi noapte a fost groaznic!![bang][bang][bang] niste dureri insuportabile,de-a dreptul![q] m-am indopat cu antibiotice, vata cu spirt, o gramada...s-a ameliorat cu ...dentocalmin, am uitat ca il am in casa...[bang][bang][bang] v-am spus ca sunt cu brocoli...[:D][:D][:D] nici nu stiu cum am adormit, dupa 2,in orice caz, dimineata m-am trezit la 8 [olala][olala] sper sa imi treaca cat de rpd...[q] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Mai scumpa sa te duci la dr sa nu mai stai asa. Sunt groaznice durerile de dinti...stiu pentru ca eu toata viata am avut probleme cu dantura pe fondul lipsei de calciu[bang][bang][bang] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta e.....se mai intampla si din astea.....[:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor,stiu,stiu! oricum pana nu iau antibiotic, nu pot face nimic, resp dupa sarbatori. sper sa imi treaca rpd,rpd! ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...