Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

danny, bafta la eco!! sa fie cum vrei tu!![flo] sa intrii sa ne spui si noua![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele, aici se raceste vremea, tocmai cand va avea si H. niste libere..:-( sper insa sa nu ploua, planuisem si noi o mica excursie pentru zilele de Pasti, asa cam la o ora distanta cu masina, prin satele de langa mare. Cica facem screeningul plajelor olandeze pentru la vara, sa vezi ce ne ingheata c--ul!!! [:D]Oricum nu putem merge in tarile calde, ca facem economii ca sa ne luam casa... Danny [flo] sa vii fericita de la eco!!! Gali[pup] Mayanul, ce faci? [pup]Acu' in prag de nunta intepenesti de spinare?[:)] Ai grija de tine! Fetele va las, ma duc la trebi, ca scriu indarjit pentru o colaborare. [:D] Va pup pe toate-toate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara gagici! Offfff...cu ce sa incep?[bang] Mai Sami[q], zau ca asa m-am suparat cand am vazut. Eu aveam un feeling tare bun in ceea ce te priveste, dar din pacate uite ca m-a inselat. Mai bine te insela pe tine instinctul. Imi pare rau, ma gandesc la ce simti tu acum si nu-mi plac deloc sentimentele care ma incearca. Sa fii totusi puternica draga mea! Reculege-te, aduna-ti fortele si gaseste puterea de a merge mai departe. Lupta nu e pierduta decat daca noi capitulam. Suntem alaturi de tine![pup][flo][dual] Amy[flo], scumpa tu nu-ti mai face ganduri negre. Nu ai de unde sa stii tu ce se intampla la tine in burtica, asa ca fii optimista in continuare si ai incredere in Dumnezeu![pup] Danny[pup] bafta multa la doctor!!! Asteptam vesti despre evolutia minunii![olala] Mai fetelor, pe mine ma dor sanii rau de tot mai. Nu stiu ce naiba am. Abia am reusit sa dorm, pentru ca eu sunt obisnuita sa dorm pe burtica, intru-cat nu sunt ffff inzestrata in partea "cu pricina"[alcool] Daca ma dor si cand merg prin casa, de la miscare....[bang] Sincer, nu cred ca e marea sosire a lui Babyboom, pentru ca totodata ma doare vag de tot si burtica, cu semne clare si binecunoscute de cm. Maine ar trebui sa vina. Dar de la ce naiba atunci? De la Utro? Alta explicatie nu am....[:-/] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele mele dragi...sunt bine. va pun si aici mesajul de la Fiv ca sa vedeti ca asa e: fetelor...gata cu vaicareala!!!! pai daca plangem si ne dam cu capu de pereti...apare bebe in burtica???...nuuuuu...da de durut tot pe noi ne doare...asadar...eu am decis sa nu sufar pentru ceea ce ni pot controla. va multumesc mult pentru sustinere...o floare si un gand bun pentru fiecare dintre voi...si gata!!! am inghitit galusca...mergem mai departe...am vorbit cu doftorasu cu ochi albastri de 2 ori pe ziua de azi...a fost un dragutz...mi-a remarcat si el atitudinea pozitiva si taria cu care tratez problema-daca m-ati intreba pe mine as spune ca e mai degraba nebunie decat tarie...da in fine...asta-i alta problema deja urmatoarea incercare va fi in luna noiembrie...pana atunci 6 luni de tratamente naturiste...sarbatori de Paste si vacanta de vara. iar in noiembrie va fi cu reusita...ca io numa pana la 3 stiu sa numar...asa ca alta solutie nu-i laura,adina,atena...aveti o mare responsabilitate...tre sa scapati turma...ghinionul s-a spart la mine...voi o sa reusiti...cu alta varianta sa nu va prind pe aici...ca musc din voi acu ma duc sa pap...ca mi-e o foame de lup...si apoi vin la palavre\va pup si sa am pofta[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
Buna seara gagici! Offfff...cu ce sa incep?[bang] Mai Sami[q], zau ca asa m-am suparat cand am vazut. Eu aveam un feeling tare bun in ceea ce te priveste, dar din pacate uite ca m-a inselat. Mai bine te insela pe tine instinctul. Imi pare rau, ma gandesc la ce simti tu acum si nu-mi plac deloc sentimentele care ma incearca. Sa fii totusi puternica draga mea! Reculege-te, aduna-ti fortele si gaseste puterea de a merge mai departe. Lupta nu e pierduta decat daca noi capitulam. Suntem alaturi de tine![pup][flo][dual] Amy[flo], scumpa tu nu-ti mai face ganduri negre. Nu ai de unde sa stii tu ce se intampla la tine in burtica, asa ca fii optimista in continuare si ai incredere in Dumnezeu![pup] Danny[pup] bafta multa la doctor!!! Asteptam vesti despre evolutia minunii![olala] Mai fetelor, pe mine ma dor sanii rau de tot mai. Nu stiu ce naiba am. Abia am reusit sa dorm, pentru ca eu sunt obisnuita sa dorm pe burtica, intru-cat nu sunt ffff inzestrata in partea "cu pricina"[alcool] Daca ma dor si cand merg prin casa, de la miscare....[bang] Sincer, nu cred ca e marea sosire a lui Babyboom, pentru ca totodata ma doare vag de tot si burtica, cu semne clare si binecunoscute de cm. Maine ar trebui sa vina. Dar de la ce naiba atunci? De la Utro? Alta explicatie nu am....[:-/] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
ellyshorul fa-ti maine un test de sarcina. nu strica mai ales cand observi manifestari mai neobisnuite pentru tine. sa dea D-zeusa fie pozitiv [:)]la mine daca treaba cu sanii se intampla in preajma cm (dupa 12 zile de la ovulatie) e 'cam' semn de sarcina. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aveam o mare dilema, dar am rezolvat-o cred.....[:D][:D][:D] ce sa mananc asta seara.....paine cu branza![:D][:D][:D] [colegi][colegi][colegi][colegi][colegi] a,apropo, pupici fetelor speciale![pup][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...