Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

gali pofta mare...[:D]
sami sa sti ca imi pare foarte rau de beta ta dar fi curajoasa si cu incredere mergi mai departe...mult succes
eu astazi am facut injectia cu fostimon si acuma am niste dureri si crampe de imi vine sa urlu[bang]este normal?a folosit cineva fostimon?
miercur la 12 eco
numai bine[flo][flo][flo] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

alinuta, fostimon parca a facut cineva,dar nu mai stiu cine... ce iti face spatele? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am papat ciupercutze la tava cu usturoi,cimbru si margarina si cu piure de cartofi[pofta][pofta][pofta] foarte bun. acu suntem in pat ...fiecare cu laptopu lui in brate. ma duc in urma sa vad ce s-a intamplat. aaaa...cine imi recomanda si mie un medic homeopat bun in Bucuresti??? daca s-ar putea un medic ginecolog cu competenta in homeopatie...ar fi ideal[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

samiruto,sa iti fie de bine! babyblue scrisese de unul, dar nu mai stiu numele.... sau gresesc??? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici va pupic dulce! Ma duc si eu sa fac baitza si apoi sa ma bag in patutz[:D] Sami[flo] Imi place atitudinea ta si te admir pentru ea! Esti un exemplu pentru noi!!!![pk] Intra si tu la Homeopate si intreaba fetele de acolo. Cu siguranta stie una dintre ele un ginecolog homeopat. Poooop you! ....dulce dulce![olala] Gallicutza[pup] ce mai face maselutza?[:D] Buna branzica cu paine????[pofta] Lumy[pup][pup][pup] esti o scumpa dar eu imi cam cunosc corpul, din pacate parca prea bine[bang] Nu cred ca e bb, dar daca in 3 zile tot nu imi vine cm o sa fac si un test. Ok?[:D] Am fugitttttttttttt![fuga] Ma duc sa ma fac mumoasaaaaa[olala] Noapte buna scumpele mele! Pe maine! [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

muicaaaaaaaaaa,lipsi prazul.... ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]pentru toate fetele da io nu gasesc un homeopat de Doamne-ajuta!!! am gandit-o asa:imi trebuie un medic ginecolog cu competenta in homeopatie...ca sa vorbim ,in pana mea aceeasi limba. de ce oare toti ginecologii au competenta in colposcopie,eco etc etc. cum naibilor sa ma duc...spre exemplu la dr.Cadar...care este medic primar oftalmolig cu competenta in homeopatie...sa ma regleze hormonal,sau sa-mi trateze un endometru subtire sau un progesteron prea mic???intreb si eu ca toanta...ca la mine nu se potriveste ceva. ori nu stiu eu sa caut...ori nu exista ce caut eu. la subiectul cu homeopatia de pe forum...nu mai scrie cineva de prin 2009[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor,va pupic, ma retrag! [nani]usor![pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...