Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare mari,mijlocii si mici (91)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

laura,[pup] back!! doar capul ma doare, adevarat, de la curent, si imi simt ochii cat cepele! da,aduta, vine tarzan acasa! cica pe sambata ajunge! care ciuperci,prazulina? alea de 9-10 lei kg? champinion? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
elly eu am tinut ciupercile la frigider si s-au pastrat ok... acu' depinde si cat le tii da' nu-i bai daca le tii cateva zile... [pup] galli [pup] oricum eu voi avea rezultatul maine seara... ca nu-l primesc mai devreme... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
[pup][pup][pup][pup] Laurici-licurici cu burtici![:D] Pai cateva zile inseamna si aproape o saptamana??? Merge asa?[8D] Le-am luat duminica si sambata vreau sa le prepar. [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor
Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
elly eu am tinut ciupercile la frigider si s-au pastrat ok... acu' depinde si cat le tii da' nu-i bai daca le tii cateva zile... [pup] galli [pup] oricum eu voi avea rezultatul maine seara... ca nu-l primesc mai devreme... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
[pup][pup][pup][pup] Laurici-licurici cu burtici![:D] Pai cateva zile inseamna si aproape o saptamana??? Merge asa?[8D] Le-am luat duminica si sambata vreau sa le prepar. [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
merge da' sper ca nu le-ai spalat inainte sa le bagi la frigider... ca se pastreaza mai bine nespalate... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elly, cam mult....... cum vrei sa le prepari?????? ai loc in congelator?? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui galliciana
laura,[pup] back!! doar capul ma doare, adevarat, de la curent, si imi simt ochii cat cepele! da,aduta, vine tarzan acasa! cica pe sambata ajunge! care ciuperci,prazulina? alea de 9-10 lei kg? champinion? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
alea, alea[:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata harnicutelor! va [pup]p etoate, poate va va mai trec durerile de spate, cap... galli, scapasi de durerile de dinti si ti s-a urcat la cap? ai grija... pai vrei sa te gaseasca tarzanel asa ??? mai fetelor ati stabilit meniul de paste??? aaaa, eu am facut stevie aseata ... din pacate, nu de post, eu nu pot tine... Manu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...