Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani fulguleti! (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s][s] mihaita [s][s] sa iti dea DD tot binele din lume, sanatate, bucurii si multa, multa fericire. teutz multumesc. Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011 [url="http://community.webshots.com/user/lpetres13"]Poze Daniel[/url] [url="http://community.webshots.com/album/558718316pZDbiH"]Mamici din Iasi[/url] Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavinia, La multi ani pentru Mihaita! [s] Sa aveti parte de multe bucurii! Tot aud de petreceri, de cadouri, da' niste poze nu vedem si noi? Ce aud, s-a mutat lumea pe Facebook? danutz, sanatate multa pentru toti, dar se pare ca mai ales pentru tine! Un pahar de vin fiert ai incercat? ruxandra, ar fi trebuit sa avem cam 2-3 saptamani pentru proiect, dar tovarasa asta e cam ametita si in schimb am ramas cu vreo saptamana. Oricum, timp e suficient, daca faci cate putin in 3-4 zile ar fi de ajuns. Insa ma gandesc ca la varsta asta copiii nu au chef de lectii zilnic. C e ok din punctul asta de vedere, mai ales cand si R face lectiile langa noi. El oricum e pasionat sa deseneze, ba il apuca sa scrie litere de-a valma si apoi ma pune sa citesc cuvintele imposibile si imi zice ca e o limba straina, ba face traduceri din romana in engleza la greu mai nou, numara tot ce vede... e intr-o faza academica in perioada asta [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, sper ca va gasesc bine si sanatoase si daca nu, va doresc sa fiti, cat mai curand, pt ca ne apropiem de perioada asta minunata a sarbatorilor, in care trebuie sa ne umplem inimile cu micile bucurii si fericiri ce ne inconjoara. Acelea marunte, pe care le avem si le privim ca si cum ni se cuvin. Sa ne amintim din nou sa pretuim sentimentele frumoase, prietenia, dragostea copiilor nostri, zambetul lor, manutzele mici cuibarindu-se intr-ale noastre. Sa ne deschidem iar mintea si sufletul spre ceilalti, cu zambetul luminos in ochi. Ce-mi veni? Nu stiu, asta simt eu in mine, pentru mine si ai mei, o bucurie care creste in sufletul meu, o stare de bine pe care nici frigul de afara nu mi-o poate raci sau atenua :-) Sa fie doar inceputul si sa avem un Decembrie magic! Indraznesc sa urez (cu mare intarziere) multa sanatate, noroc si ani frumosi, cu oameni buni in jur, pentru toti copilasii sarbatoriti in ultima perioada. [s]La multi multi si fericiti ani, dragii nostri Antonia, Victor, Mark, Dani, Julie, Mihaita, David! Si Oanei si domnisorului Paul! (in avans pentru maine) Va pup cu mare drag si va imbratisez!! [flo] Despre noi spun doar ca… M. este cel mai sanatos, cel mai energic, cel mai smecher si cel mai solicitant membru al familiei. Nici un motiv de suparare, decat ca mami se duce azi la un curs de “anger management” :D Ce-i drept, rabdarea nu e punctul meu forte si as vrea sa imi imbunatasesc reactiile in momente critice. Care momente critice apar probabil tot din lipsa mea de tact/rabdare in cursul serilor. Deci studiem putin ‘domeniul’ :-) I. invata sa scrie. Si scrie frumooooosss. Sunt emotionata in fiecare w-end cand verificam caietele, cand facem dictari si teme. EU sunt emotionata, el e in continuare relaxat in ceea ce priveste scoala :D Pe de alta parte, avem un diagnostic de pubertate precoce confirmat. Care ne pune putin pe ganduri, in urma mai multor teste efectuate deja. Daca aveti cunostinta de experiente ale altor parinti in asa ceva, va rog PM. Nu as dori sa intru in detalii pe public. Multumesc :) Eu racita si pe antibiotic, dar ce conteaza? :-) Ei sunt sanatosi si asta face toti banii ;-) Ne pregatim de vizite, petreceri si multa voie buna, pentru intreaga luna decembrie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Mihaita[s] . [s]Paul[s] (in avans ca nu stiu daca maine mai apuc sa intru) . eiiii Donia, da' ce n-am incercat!!! si vin si tuica si afinata[:D] si in ultima vreme frectii cu spirt si otet exact cum imi facea bunica...acu'-i mai bine, da' nu pot sa zic care leacuri au mai mult efect, antibioticu sau babeshtile... Antibioticu l-am terminat, continui cu restu'[alcool] . ptiu Diana cu ce va luptati voi!!! Si io care credeam ca faza asta e asa de departeeee. Habar nu am ce sa-ti zic, dar sunt sigura ca gasesti tu sfaturi numai bune[pup] . si sunt iar la muncaaaaaaa[q] Danutz, mami de Maria-sa Rares (14.12.2006) [url="http://www.geocities.com/mami_nov_dec_06/"] fulguleti[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Urez si eu la multi ani sarbatoritilor: Mihai si maine lui Paul. Sanatate multa Danutz (si eu am avut laringita si am ramas cu o tuse seaca care nu ma lasa sa dorm) Va multumesc pentru sfaturi si gandurilie bune legate de clasa 0. Nu stiu ce va fi, poate se mai schimba lucrurile, din pacate pentru noi ca familie anul 2012 se arata tare incercat din multe puncte de vedere..... deci poate nu voi putea sa-l dau la clasa 0 chiar daca as vrea.... Vin sarbatorile si pentru prima data de cand l-am nascut pe Luca recunosc ca ma lasa rece. Voi incerca sa amenajez ceva prin casa si sper ca pana atunci sa imi revin la "forma" initiala. O saptamana frumoasa! Yagmur si Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dandusa
http://www.salvez.ro/primajutor.html daca doreati sa va inscrieti la un curs gratuit de prim ajutor,acum este momentul[flo] Ceea ce ai construit poate fi distrus,nu conteaza,construieste!
multumesc. m-am inscris. l-am inscris si pe al meu. astept sa vad cand se organizeaza. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...