Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani fulguleti! (6)


Recommended Posts

La multi ani dl.P! [s] danita, sa-ti traiasca baiatul si sa aveti parte de multe bucurii!

 

Eu ma uit pe geam la prima ninsoare de anul asta... si nu-mi vine sa cred, da' nici nu pot sa spun ca-mi pare rau. C asa s-a bucurat sa vada fulgii de zapada, ca m-a facut si pe mine sa ma bucur. Oricum, am avut o toamna frumoasa, nu pot sa ma plang, acum e binevenita si iarna.

 

kikineata, ce mi-a placut casuta pe care a primit-o garga, drept sa spun cred ca m-as juca si eu cu ea vreo ora. Gata, e timpul sa scot de la naftalina castelul copiilor, cu tot cu mobila si omuleti.

Nici eu cu facebooku', inca nu am cont si sunt curioasa cat mai rezist, ca ma preseaza R...

 

saryta, ai nu trei fete, ci trei flori, si tu esti a patra. Cum se impaca fetele intre ele?

Ce seamana Toni cu tine. Iar Sara are asa o nuanta deosebita de blond. Si te-am vazut mireasa? [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doniaid="red">-multumim [flo].Fetele se inteleg bine numai cand vor - Andra are o problema cu Sara si invers, au momente cand s-ar strange de gat si momente cand se joaca si fac lectii ... in schimb Toni e f pasnica si nu supara pe nimeni, mai are si ea uneori unele ifose, dar ii trec repede.Toata lumea ma intreaba daca i-am facut suvite Saritei [:D], dar ii seamana tatalui meu. Si da este si o poza cu mine mireasa ... cam naspa poza, dar de acu 13 ani ce pretentii sa mai am.[pup]

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - Andra('99), Sara('05) si Antonia(nov.'06)id="red">id="size1">id="green">

"Preocupati de ce va fi copilul nostru MAINE, uitam ca el este cineva ASTAZI!"id="size1">id="green">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saryta, exact aceleasi remarci ca ale Doniei, citind ce a scris ea am vazut ca stam cam la fel cu spiritul de observatie. Parul Sarei tale m-a dat pe spate, Doamneee ce furmos e. In realitate cred ca e si mai si. Si evident te-am vazut mireasa, pai tu fato [:D], cele trei mandre te-au intinerit si infrumusetat si mai mult. Imi plac pozele in care sunteti toate. Si ce? Sunteti in casa noua aia cu dulapuri roz? Sa-ti traiasca Antonia, dulce e..si zici ca e si pasnica [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[s][s]

 

La multi ani Stephanieid="red"> si Isabelid="red">!

 

 

Mamaana, sa-ti traiasca mandrele!

 

 

La multi si ani Pid="blue">!

 

[s] si tuturor celorlalti fulguleti sarbatoriti!

 

 

Kikineata, nu se mai deschide linkul.

 

Saryta, toate 3 fetele tale sunt frumoase.. dar Sara e [olala]

 

Donia.. zici ca la voi a nins deja?

La nu ninge nici macar la munte [:(]

 

 

 

Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Stephanie si Isabel![s]

La multi ani tuturor sarbatoritilor pe care nu i-am felicitat. Sa fiti sanatosi si norocosi.

 

Noi bine cu totii, bebelina este o scumpica pe zi ce trece o iubesc tot mai mult, baietii si ei foarte iuubareti cu ea ,mai ales Mario.

 

kikineataid="red"> mea placut rochita printesei tale aia cu miky mouse, o imbraci super mereu si ce par frumos are domnita... sa fiti sanatosele.

Sarytaid="red"> mereu te admiram ca mamica a trei domnisoare si ma gandeam la tine oare cum te descurci nu am visat niciodata sa fiu in postura de 3 copii, dar nu-i chear asa strasnic[:D]. Fetele tale ca deobicei sunt la inaltime. Imi place ca se simte la voi acolo o atmsofera plina de prietenie.

 

V-am pupat aveti grija de voi.

 

 

Stela mama unei printese[zana]Bianca Mihaela(8.11.2011)id="red"> si voiniciiid="red">[roker] Radu(11.06.2008)id="blue">+[roker]Mario Gabriel(31.10.06)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamaana, sa va traiasca si sa va infloreasca papusile.

 

[s] La multi ani Stephanie si Isalbelle! [s]

 

dianocica, sa aveti parte de multe bucurii pe langa minunatul vostru!

 

[s] La multi ani D! [s]

 

 

ruxandra, da, a nins, dar nu s-a pus, iar acum sunt 15 grade [:D] Copiii sunt afara in hanorace si joaca baschet, halal iarna. Da' nu-mi pare rau, n-am nimic impotriva sa mai aman inghetul pentru cateva zile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

[s] LA MULTI ANI FRUMOSI id="red">[s]

 

Dl.P

Oana

Stephanie&Isabel

DD micid="blue">

 

Donia,

Mie mi-e teama ca pierdem iarna de la an la an...Mihaita ma intreaba zilnic cand vine,de ce zic ca e iarna daca nu ninge,etc...[:(] -asa ca eu invidiez iernile voastre..

Cand am citit de laringita lui C mi-am adus aminte de pompierii tai..de fapt de cate ori vad prin filme ca vin pompieri ma gandesc la tine..[:D]

 

Saryta,

Frumoase fete ai!Si torturile presupun ca tu le-ai facut..aratau super!

 

Kiki

Si eu am cautat in dex "zdroaba"-chiar e prima data cand il aud..:)

 

 

Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...