Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Regasiri (57)


Recommended Posts

Salutare salutare [:D] lume noua pe aici...doamne de cand nu am mai deschis dc-ul de pe calculator [alcool]intru mai mult pe FB de pe tel...mai bine am face un grup acolo si mai vb una alta...aici imi e greu sa intru...plus ca nu mai scrie nimeni...

 

Ce sa va zic de noi...Antonia merge la scoala...deocamdata ii place...inca nu am reclamatii sunt altii mai zbenguiti decat ea [:D]

 

Mie nu-mi pare rau ca am dat-o la scoala...oricum ea mergea la gradi pana la ora 12 si sa mai faca inca un an ceea ce a facut si anul trecut nu-mi convenea(pt ca in ultimul an i-au schmbat educatoarea si nu au invatat mai nimic)...scoala e in fata blocului si gradinita era la 10-15 min de mers pe jos [:-@]

 

Din cate am inteles vor ramane cu aceiasi invatatoare pana in clasa 4...a noastra are dubla specializare e si educatoare...inca nu a adormit nici unu in clasa la noi...dar au fost vreo cativa baietei care au plans [alcool]

 

Inca nu avem teme acasa...bine mi se pare normal sa nu avem [:D]dar eu ma asteptam sa fie [alcool]

 

Avem si noi uniforma...sarafan negru si camasa alba...ramane aceiasi si anul viitor...cred eu ca v-a ramane acelasi model pana in clasa 4...dulapuri inca nu facem...covor nu avem...in schimb am cumparat imprimanta si cineva a donat un proiector ca sa nu mai cumparam noi altul si mai vor doar 1 dulap pt rechizite [:-@]

 

De 6 zile l-am intarcat pe David...credeam ca o sa suga pana la 5 ani...[alcool],l-am lasat o zi la mama si cand l-am luat aveam buba si nu i-am mai dat...a plans putin in prima seara...2 zile nu a dormit la pranz pt ca el adormea numai cu tzitzi...acum doar ii face mai mai sa treaca buba [:D]poate spera ca mai primeste ceva [alcool]

 

Si noi am fost in concediu in Eforie Nord [bang]asta e tara noastra draga...oricum copii au fost happy si asa...au stat numai in apa[:)]

 

Cam astea sunte vestile despre noi...predau legatura [:D]

 

va [pup]

 

 

era sa pierd mesajul...nu ma logasem[bang]...noroc ca am dat back si l-am gasit [8D]

 


[mamica]Bamboletta cu [copil] David(18 aug 2010)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple"> si id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="size3">id="Script MT Bold">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 182
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...