Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (8)


Recommended Posts

Da...da,asa fetelor vad ca una cate una veniti ,incepem sa ne inmultim ...bine ati venit si ceea ce se ureaza de obicei aici,sedere cat mai scurta si sa ne-ntalnim la odisee cat mai curand[flo].Sa stiti ca eu urmaresc totul din umbra si chiar daca nu scriu zilnic sunt prezenta,sunt cu ochisorii pe voi.Yarina pe ultima suta de metri,maine este ziua cea mai importanta,cred ca la noapte nici nu poti sa dormi,maine-ti iei gemenasii acasa.Mult, mult succes si multa rabdare ca o sa ai nevoie.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor. Eu sunt foarte trista.A trebuit sa plec urgent din tara cu probleme existentiale de business si doar ce m-am intors in tara.Nu am avut timp nici sa respir,dar v-am citit acum repede,printre randuri. So.... nu am putut ajunge la Sibiu... [bang] Maine vreau sa ma programez din nou si sper sa ma primeasca cat de curand. Yarrina,ma bucur ENORM pentru tine!!!!!!!! Te rog,da-ne vesti lafel de bune in continuare! Va salut pe toate! aaaaa,Printre altele,am cunoscut intamplator un medic.I-am expus problema noastra si i-am citat,din minte,analizele si mi-a zis ca nu suntem de Fiv.M-a sfatuit ca,daca nu vreau sa mai astept sa raman insarcinata pe cale naturala,macar sa ma indrept catre I.A. si sa nu ma duc inca cu gandul la Fiv....o zice bine,nu o zice....cine stie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors gagici! Am transferat 2 blastocisti frumosi frumosi...ca niste mingi de fotbal...unul seamana cu mine.[:D] Azi era embrioloaga cealalta, Iulia Raicu, super draguta, a zis ca sunt foarte frumosi si se dezvolta foarte bine si ca este increzatoare ca se vor prinde. Ne-au mai ramas 2 blasto si o morula care cica o congeleaza si pe aia ca arata bine si are sanse sa se dezvolte f frumos. Sunt foarte incantata...sper sa va dau o veste buna peste 10 zile. Mi-a zis sa fac tot ce faceam inainte, mai putin bai fierbinti si efort mare, in rest orice. Sa nu ma tintuiesc la pat. Sa mananc tot ce vreau, mai putin condimentat si prejeli, in general sanatos. Multumesc tuturor care ati fost alaturi de mine si va tin pumnii si ma rog pentru voi sa reusiti. La mine a fost ceea ce dr a numit 'un FIV perfect' dar de acum e voia lui Doamne Doamne. [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
M-am intors gagici! Am transferat 2 blastocisti frumosi frumosi...ca niste mingi de fotbal...unul seamana cu mine.[:D] Azi era embrioloaga cealalta, Iulia Raicu, super draguta, a zis ca sunt foarte frumosi si se dezvolta foarte bine si ca este increzatoare ca se vor prinde. Ne-au mai ramas 2 blasto si o morula care cica o congeleaza si pe aia ca arata bine si are sanse sa se dezvolte f frumos. Sunt foarte incantata...sper sa va dau o veste buna peste 10 zile. Mi-a zis sa fac tot ce faceam inainte, mai putin bai fierbinti si efort mare, in rest orice. Sa nu ma tintuiesc la pat. Sa mananc tot ce vreau, mai putin condimentat si prejeli, in general sanatos. Multumesc tuturor care ati fost alaturi de mine si va tin pumnii si ma rog pentru voi sa reusiti. La mine a fost ceea ce dr a numit 'un FIV perfect' dar de acum e voia lui Doamne Doamne. [pup][pup]
Yarrina, felicitari[flo] pentru blasto cei frumosi, sa dea DD sa fie totul bine si de azi in 10 zile sa [alcool] in cinstea beta-ului tau. Da' numa noi vom[alcool], tu nu caci vei fi [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...