Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (8)


Recommended Posts

Danaisa bine ai venit la noi!! Sper sa te urmez![:D] Deja apar din ce in ce mai multe reusite ale dr I. Daca vrei te poate trece Bytzi pe prima pagina la reusite ca sa incurajam si alte fete sa mearga la el sau la clinica.[pup] Bonsai te vazusi!!! Da, ai trecut pe langa mine, eram eu si cu o doamna care a facut o IA sau transfer...nu stiu exact ca era in salonul de vis-a-vis. Ai iesit cu o foaie in mana.[:D] Multumesc Mona![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:-)))] deja am trecut-o pe danaisa pe prima pagina,ca daca nu mai reusesc sa intru zilele astea,sa fie inca o fetica cu noroc pe prima pagina sa te molipsesti si tu[:D] Poate reusesc sa mai bag cite un ochi p'aici ,ca de'h daca nu ai ocupatie umpli capitolul[:-)))] a...si nu vreau sa-ti mai insir ce gatesc ca esti gravidutza[:D] si ai pofte
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yarrina, eu eram superstresata,ca trecuse peste 1 ora de cand eram cu "proba in san",si sotului meu ii era jena sa o predea.... stiu numai ca erau 2 candidate la usa,deci nu te-am retinut.. eu iti tine pumnii pt transfer,daca e reusit,cu siguranta nu ne vom intalni,daca nu e reusit sigur ne mai vedem pe la usa,deci sa ma tragi de maneca[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...