Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata dragutelor Yarri, Bubu are dreptate branza cu mucegai nu e recomandata la femeile insarcinate, ca de altfel si branza feta, pateul sau produse pe baza de ficat, salatele cu maioneza (nu e voie ou crud - risc de salmonella) si ar mai fi cateva "chestiute" interzise pe care le gasesti pe net. Si, cum tu esti o femeie insarcinata ([pk]), evita-le! Da-le micutilor multe fructe, iaurtel si vitamine. Eu am incercat sa respect anumite reguli culinare, dar...mai gresesc uneori de pofta![pofta] danaisa20 [gravi] 11+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ciuripica
si trebuie sa incep tratamentul maine [pk]
Draguta, spor la tratament! Sa dea Dumnezeu sa se lase cu puiutul mult dorit! Ce tratament faci? e prescris de cei de la SIbiu? Sau de medicul din orasul tau? Iti tin pumnii stransi! danaisa20 [gravi] 11+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori Fericite cu multa lumina in suflete va doresc si eu! Fie ca primavara aceasta sa va implineasca la fiecare in parte visul cel mai de pret! Fiti increzatoare in sansa voastra si Cel de Sus va avea grija de fiecare in parte! Paste fericit alaturi de oamenii dragi voua![pup] danaisa20 [gravi] 11+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I-auzi la ele...de Paste eu tre sa tin regim? [help][:D] Am ajuns si noi acasa....si cele 2 mingiute galagioase care i-au dat niste lovituri azi lui mami dar...suportam. Stau un pic in pat si pe la 12 mergem sa luam si noi lumina si apoi sa somnic ca suntem franti de oboseala. Va doresc un Paste fericit, multa sanatate, lumina in suflete si sa vi se indeplineasca cea mai mare dorinta![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...