Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (8)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Si eu am sters si din mesaje...cool!!! Macar de lasam lauda omului in pace.[:D] Da Simo, 2 puiuti iau acasa si sper 2 sa-i las aici ca vin caldurile si n-am aer conditionat acasa.[pk]
Yarrina, se pot pune mai mult de 2 embrioni?Doctorul hotaraste sau e in functie de varsta? Multa bafta maine, sa ne deschizi calea reusitelor pe anul asta la Sibiu[flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui hypnotic1978
mai fetelor, imi dau si eu cu parerea.....pai dc dl dr vrea sa citeasca credeti ca ii este asa de greu sa isi faca un cont aici si sa intre.............[:D] zic si eu totusi sa speram ca nu va pup, o seara buna[pup]
Hai mai ,ca are si el lucruri mai importante de facut ....niste inseminari , fivuri......si crezi ca nu l-am depista imediat daca ar intra ca pacienta ? am fi in stare nu ? Problema era ca putea citi si altcineva , sotia lui , prietenii , acum n-or intra toti sa se dea drept paciente !? [:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yarrina, scuze, nu asta am vrut, iti dai seama ca nimanui nu-i place sa fie descoperit, ca nu degeaba folosim "pseudonime".[:D] cred ca ne agitam degeaba e mult prea ocupat si face lucruri mult prea importante ca sa stea sa citeasca ce scriem noi aici. poate doar vreo asisitenta de-a d-sului ceva..........[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...