Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (8)


Recommended Posts

Pai mi-s singura la Sibiu. Berbantu vine vineri. Deci pentru mine azi e ziua desertaciunilor ca de maine cuminte. [:D]Azi am mancat fast food...am baut cola...am fumat o tigara...am mancat ciocolata....tot ce nu voi putea face de maine in colo. Si oricum stau in pat acum...cu laptoapa pe brate. Radea sosu intr-o zi...cica tie daca iti iau laptopul iti iau viata...ai muri fara el. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
D Are 33 Anda. Fata de unele dintre noi chiar este. Fata de mine nu...e numai bun.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][alcool]
Ioi, ioi, chiar ca e numai bun, e de o seama cu al meu sotz[olala] Nu-i bai, eu am incredere in astia tineri ca pun suflet in ce fac[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pune pune.[:D] E la inceput si dornic de afirmare. Si cel mai important...ii place foarte mult ceea ce face. Pe sotul meu foarte greu il impresioneaza cineva...si de acest dr nu are decat cuvinte de lauda. A vazut cat este de implicat...grijuliu...mai ales acum la FIV cu punctia si cu tot.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda15
Citat:
citat din mesajul lui yarrina
D Are 33 Anda. Fata de unele dintre noi chiar este. Fata de mine nu...e numai bun.[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][alcool]
Ioi, ioi, chiar ca e numai bun, e de o seama cu al meu sotz[olala] Nu-i bai, eu am incredere in astia tineri ca pun suflet in ce fac[:D]
ohhooohhooo , o luarati iar de la cap Eu ma retrag , ca sunt fomee batrana si serioasa [:)] , nu mai particip la asemenea provocari.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...