Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

"LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *188*"


Recommended Posts

Bine ai venit Delsim![flo] Saby, si Keutu si-a spart buza saptamana trecuta. Nici nu stiu cum, l-am vazut numai cu gura plina de sange. El se mai ascunde de mine si cand il strig vine razand, iar atunci tocmai "ne ascundeam". Atunci a fost vreo 2-3 ore umflata buza, iar cand a venit barbatu-meu, daca nu-i spuneam nu observa. Trece, dar stiu senzatia[pup]. Floric un[pup] sa nu te mai framanti. Joanna, fa-te ca nu ma vezi, altfel iar ma intrebi de poze.[:D] Maine sta sotul acasa si poate nu mai plutesc asa seara. Dar sa stii ca la tara la mine nu se gaseste crema din aia pt sani, pe cand la tine la tara, da[:)]. Ana, fetele din italia (oare unde au disparut?) stiu ca dadeau carne de miel. Eu nu mananc miel => nu gatesc => n-am ce-i da. Dar de la borcan i-am mai dat Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ana, maine mai pun cateva, acum cred ca-s numai vreo doua uitate pe acolo. Si iti trimit si maine contul si parola, daca nu ti-o dau fetele intre timp. Acum nu le mai stiu, treb sa le caut si imediat se da stingerea. La albastreli nu ma pricep. Pisigri spunea de iuca ca s-a retras? De ce?[q] Monna, de ce nu mai e Ionica membru dc? Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mai vreau sa-i spun lui Dodo ca eu nu tin minte sa-mi fi tinut ai mei ziua in fiecare an. De fapt eu nu-mi amintesc de nici una, si nici poze n-am de la aniversari, chit ca poze am cu duiumul, ca tata era pasionat de fotografie. Si iti spun drept ca asta e ultima mea problema. Dar eu in locul tau tot as face "un chef" in familie. Sunt atatea praji economice care nu necesita nici mare efort, o lumanarica si faceti poze si va distrati pe cinste. Noi asa am facut un revelion acum cativa ani, ne-am mazgalit pe fata si ne-am hlizit in fel si chip in fata aparatului. Sa vezi ce o sa se distreze copiii. [flo] Keutu cheliutu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503
Vai OLGA!!! Imi pare rau! Pune-i laxativ in mancare sa stea pe buda toata ziua si in pat de Paste. Sau fa-o pachet si trimite-o acasa. Ca asa o sa plimbat virusul prin casa.
BIANCA referitor la mail-ul comun eu am recunoscut din prima! Iar la mesajul asta cu laxativul.........[:-)))][:-)))][:-)))]Estii tare[pk] OLGA[pup]cred ca ai nervii franjuri[bang][alcool][:-@]Multa rabdare tie si lui Davidutu multa sanatate[flo] IRI[*]TEO[*]PETRU [url="http://blog.florinconstantin.ro/2009/04/new-life-is-born.html"]New Life Is Born[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...