Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Europa(30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor va multumesc ! sper acuma sa vin cu un beta mare[olala] a fost o surpriza f mare pt mine dimineata cand m a anuntat bilologistul sa ma prezint la et.. acuma am vazut istoricul de dupa punctie:14 ovocite,8 embrioni z2,4 embrioni in z3,dar unul ok, ceilalti 3 slab divizati, 1 invingator in ziua6! am primit dispozitii sa stau azi si maine mai mult intinsa.. mult noroc tuturor!! [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui brunadria
fetelor va multumesc ! sper acuma sa vin cu un beta mare[olala] a fost o surpriza f mare pt mine dimineata cand m a anuntat bilologistul sa ma prezint la et.. acuma am vazut istoricul de dupa punctie:14 ovocite,8 embrioni z2,4 embrioni in z3,dar unul ok, ceilalti 3 slab divizati, 1 invingator in ziua6! am primit dispozitii sa stau azi si maine mai mult intinsa.. mult noroc tuturor!! [flo][pup] [/quoteBruni,felicitari pentru ghemotoc,acum trebuie sa se si implanteze[pup][pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, trebuie sa fac analiza numita CARIOTIP, pt ambii parteneri, la recomandarea dr Fischelmaier. Este cumva cariotipul din sangele periferic? Voi unde l-ati facut? Am vazut ca la medsana costa 21 de milioane, iar la medlife, pe site, 360 ron (adica pt amandoi 720)!! e vorba de aceeasi analiza? de ce diferente asa de mari? multumesc Pupici la toate curajoasele! Gabi_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...