Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Europa(30)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL
Balanta, Sisipisi, Bruni, Elenada, Adijo va multumesc dragutelor!!!Se pare ca am doi prichindei la purtator [olala][olala][olala] Tocmai am fost la un eco sa ma asigur ca sarcina e bine pozitionata si i-am vazut pe amandoi! Cata fericire!!!Parca plutesc!!![pup] si va doresc numai bine si multa bafta in tot ceea ce faceti!!! ------------------------------------ [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
zuza ti am spus ca ai gemeni[olala] d zeu sa te ajute sa ai o sarcina minunata.. cred ca esti super fericita!! meriti sa fi rasplatita dupa atatea incercari[flo] felicitari inca odata[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cristal1995
Bubu: felicitari [bis] [bis] Brunadria: luni e ziua cea mare? [ruga] Va pupic pe toate Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"
MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET
cristal da !luni e ziua cea mare.. am niste emotii ... nu sunt f increzatoare , incep sa mi pierd speranta.. dar nu se stie , asa ca mai trece cumva pana luni.. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cor-cora, Cristal, Mizo va multumesc dragutelor. [pup] Bruni mama, hai ca nu mai este mult. Stii cum se zice: numa; maine nu-i poimaine si ne dai vestea cea mare!!!![ruga] Pup ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL
Cor-cora, Cristal, Mizo va multumesc dragutelor. [pup] Bruni mama, hai ca nu mai este mult. Stii cum se zice: numa; maine nu-i poimaine si ne dai vestea cea mare!!!![ruga] Pup ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
buburuza gata sunt optimista[:D] weekend frumos graviduta[:)][flo] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zuzo inca odata felicitari pt beta !sarcina usoara si la termen!sa fii sanatoasa si sa ai grije de acum inainte sa fi cumintica![flo][flo][flo]
Brunadria
hai iubita si tu cu rezultatul la beta la fel de mare!succes luni!DD fie cu tine![majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
eu voi fi luni la 6 la bucuresti pt primul eco nu mai am rabdare sa vedem ce zice don dr,si ca sa fiu mai aproape plec de maine,asa ca Cora putem sa ne vedem si maine
pup pe toate fetele![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bryny multumesc draga mea! Sa stii ca de cand am aflat sunt foarte cumintica, de frica sa nu-i supar pe prichindei! Astept sa ne dai detalii de la eco![pup] Yarrina mama, hai si tu cu ceva noutati, ca sunt tare curioasa![pup] Bruni va fi bine![pup] ------------------------------------ Cea mai fericita [gravi] cu acte in regula!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!![ruga] [floare3][flo][floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...