Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta in Turcia (10)


Recommended Posts

Oaspete bb_yasmi
kid [pup] tocmai de asta imi fac pb ac e sarcina mica,, la inceput. asa am fost la prima sarcina in italia , sicilia dar aveam 20 de sapt si nu am avut nici o ingrijorare, suparare. dar cum ai zis si tu, de ce n ar fi bine cand nu ai nici o grija acolo>???[pup] __________________________________________________ happy mom & [buburuza] ladybird Iasmina Alissa 2+ [buburuza] si [gravired] 4+ ________________________________________ [autoroz][pool][beach][shopi] AMR 2 sapt jumate!!! pana la Antalya!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kid2003, multumesc de informatii. Ma gandeam eu ca n-are cum sa fie rau, dar acum ca citesc ce ai scris tu, sunt si mai linistita. Yasmi, n-are ce sa fie rau in Turcia, insarcinata fiind. Evident depinde si de cum te simti tu, dar nu are de ce sa-ti fie rau. Si da, poti sa inoti, este recomandat la femeile insarcinate. Sa nu stai la soare prea mult, sau daca se poate deloc. In rest, enjoy! Gabi There is no taste like the taste of being thin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Ne gandit anul asta la o vancata in Turcia. Am de ales intre Belek si Lara. La Belek - Hotel Belek Beach; Barcelo Tat Beacj, Vera Club Mare si Alva Exclusive Vera. La Lara - Hotel Rixos; Royal Wings. Ideea e ca vreau sa ma mentin sub 2000 de euro - 2 adulti si un copil de 2 ani + Ce ati recomanda din cele de mai sus? Si o intrebare - poate sa ma lamureasca cineva ce inseamna all exclusive all inclusive??? Sar'mana [asia] Mami si [8**] [URL="http://lb3f.lilypie.com/R7dCp3.png"]Sanziana[/url]
God didn't bring me this far, to leave me here!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fete,

Am fost la Royal Wings anul trecut...

Impecabil, ireprosabil...TOTUL

Dar banuiesc ca toate hotelurile din zona sunt ca la acelasi standard ( cele cu acelasi nr de stele )

Concedii placute

 

Editez: Nu pot sa ma abtin....n=o sa fie in romanica sa nici in alte 2000 de ani[bang]

 

 

Mona

[:)]

zuza [buburuza]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Kya
Buna tuturor!Ne gandit anul asta la o vancata in Turcia. Am de ales intre Belek si Lara.La Belek - Hotel Belek Beach; Barcelo Tat Beacj, Vera Club Mare si Alva Exclusive Vera.La Lara - Hotel Rixos; Royal Wings.Ideea e ca vreau sa ma mentin sub 2000 de euro - 2 adulti si un copil de 2 ani +Ce ati recomanda din cele de mai sus?Si o intrebare - poate sa ma lamureasca cineva ce inseamna all exclusive all inclusive??? Sar'mana [asia] Mami siid="blue"> [8**] Sanzianaid="red"> id="Century Gothic">God didn't bring me this far, to leave me here!id="purple">id="Century Gothic">
align="right" id="quote2">La Belek e ,mai multa vegetatie! Lara e mai stearpa...probabil depinde si de resort!Noi am fost la Belek Beach ! recomand pt (citez oarecum de pe un site ca mi-a placut cum spunea cineva) oameni normali, care accepta sa li se schimbe patul la 2 zile, care nu arunca prosopul dupa fiecare spalat si care nu stau numa cu freshul in fatza toata ziua!E curat, frumos, e linistit, mancare buna(in special deserturile), bautura la fel, sucuri acceptabile, dar nu naturale, plaja lata, piscina, animatie...noi ne-am simtit f bine.Pretul a fost mai mult decat acceptabil !Eu [cafea] si Raducu [8D](22.04.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...