Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta in Turcia (10)


Recommended Posts

cum sa iei 5-7 kg Dumnezeule mare in 7-10 zile? Eu am slabit mereu datorita mancatului ordonat la ore fixe
Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
hello mai avem putin [:D] si vine vacanta!! [pk][pk] vreau si eu sa va intreb cu cate kg v ati intors in plus din concediu?? majoritatea prietenilor care au fost s au intors cu 5-7 kg in plus in doar 7 zile!!!! wowwww ma cam sperie gandul!! oricum am de gand sa profit de toate activitatile sportive care sunt [:I] __________________________________________________ happy mom & [buburuza] ladybird Iasmina Alissa 2+ [buburuza] ________________________________________ astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee [autoroz][pool][beach][shopi] AMR 2 luni pana la Antalya!!
Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bebe Beca multumesc pentru raspuns.[flo] Intr-unul din ghidurile online al unei agentii finlandeze bine cotate am gasit temperatura medie a apei din Belek 24 C in iunie. E oricum mai bine decat in toiul verii in Finlanda unde suntem de-a dreptul fericiti cu 19-20 C.[:D] Deocamdata nu ne-am hotarat ce sa alegem, Marmaris sau Alanya. Marmaris ar fi bun fiindca am inteles ca acolo exista Aqua Parkuri si se pot face excursii mai variate decat din Alanya. Pe de alta parte am citit ca are doar 30.000 de locuitori si nu stiu daca gasim destule magazine bune cu produse alimentare ca in Alanya. Cina o vom prepara acasa, de aceea ma gandesc. Voi ce parere aveti, daca ati fost pe acolo ?[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi
marina, exact asa!! am exemplele vii in jurul meu....[bang] [bang] si nu prea mancau la ore fixe, ca luau micul dejun de exemplu, apoi un fresh, apoi o placinta de la tanti care le facea...etc __________________________________________________ happy mom & [buburuza] ladybird Iasmina Alissa 2+ [buburuza] ________________________________________ astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee [autoroz][pool][beach][shopi] AMR 2 luni pana la Antalya!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bebe Beca
Roxie, iti raspund si eu, daca nu te deranjeaza. Drumul pana in Antalya se face din doua bucati. Una pana in Canakkale sau Istanbul. Si a doua zi pana la destinatie. Noi am mers pe amandoua rutele. Pana la Canakkale am facut cca 8 ore si jumatate. Iar Canakkale - Belek - cca 10 ore. Cam aceeasi timpi i-am avut si pe Bucuresti - Istanbul/ Istanbul -Belek. Oricum, depinde mult si de numarul de opriri.
align="right" id="quote2">Multumesc mult. Parca m-am inviorat asa deodata, cand vad ca e posibil si ca au mai facut si altii asta. Noi ne gandeam pana la Kusadasi sa mergem, tot cu o oprire de o noapte undeva, dar daca se poate pana in Antalya de ce nu?Varianta Canakkale e cea care trece prin Izmir si o tine pe malul marii? Si care trece pe langa Troia?Roxie, Denisa [zana](23 decembrie 2005) si Mihnea [copil](11 ianuarie 2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey...ajungem la povestea cu romanul care umple farfuria cu varf in momentul in care are in fatza bufetul. Cred ca genul asta de vacanta e un moment super sa pierzi kg...fructe la greu, piscina cat incape, fitness & sauna gratis, acum daca lumea ii da cu baclavale si alte minunatii gastronomice deh asta e alegerea lor.
Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi
marina, exact asa!! am exemplele vii in jurul meu....[bang] [bang] si nu prea mancau la ore fixe, ca luau micul dejun de exemplu, apoi un fresh, apoi o placinta de la tanti care le facea...etc __________________________________________________ happy mom & id="Book Antiqua">[buburuza] ladybird Iasmina Alissaid="size3">id="Book Antiqua"> 2+ [buburuza] ________________________________________astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee[autoroz][pool][beach][shopi] AMR 2 luni pana la Antalya!!
align="right" id="quote2">Marinaid="Arial">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exact asta vroiam sa raspund si eu...de fiecare data cand am fost n-am pus pe mine nici macar un gram, apai e si normal, pt ca in timp ce cand sunt acasa mananc cand apuc si ce apuc, acolo mananc cand trebuie, ce trebuie..mai o piscina, mai un fitness (la mine e alergat dupa copil [:D]) si uite asa. Bine, daca te indopi cu placinte, prajituri, bere si alte nebunii e normal sa te ingrasi. Eu una mananc din toate, in special fructe, sunt mare fan fructe si salate [pk]

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi

si eu mi-am propus sa fac multtt sport, inot, fitness, sauna, masaj dar nu cred ca ma voi putea abtine de la baclava, torturi, etc

am mai citit si pe alte site-uri si toti spuneau ca au venit cu kg in plus...[alcool][bang]

 

__________________________________________________

happy mom & id="Book Antiqua">[buburuza] ladybird Iasmina Alissaid="size3">id="Book Antiqua"> 2+ [buburuza]

________________________________________

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

[autoroz][pool][beach][shopi] AMR 2 luni pana la Antalya!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Deocamdata nu ne-am hotarat ce sa alegem, Marmaris sau Alanya. Marmaris ar fi bun fiindca am inteles ca acolo exista Aqua Parkuri si se pot face excursii mai variate decat din Alanya. Pe de alta parte am citit ca are doar 30.000 de locuitori si nu stiu daca gasim destule magazine bune cu produse alimentare ca in Alanya. Cina o vom prepara acasa, de aceea ma gandesc. Voi ce parere aveti, daca ati fost pe acolo ?[:)]
Am fost anul trecut in Marmaris. Mergeti linistiti, exista si supermarketuri cu de toate de-ale mancarii, nu veti face foamea. O sa va coste ceva plaja, fara bratara de hotel la plaja o sa vi se ceara 5-9 euro pe umbrela si 2 sezlonguri. Interesant este "parcul" cu delfini de pe faleza, merita toti banii o intrare, chiar cea mai scumpa, in care poti inota cu si langa delfini, te poti lasa purtata de delfin. Alanya este anosta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinaplesa multumesc mult pentru raspuns. [flo]Tocmai am cumparat de pe net 2 saptamani de vacanta, apoi am gasit mesajul tau.[:)] Anul acesta nu vom merge in Turcia, fiindca am gasit la acelasi pret in alta tara, dar vom pastra Marmarisul pentru planurile de 2011.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, am si o intrebare pentru cei care au fost la Rixos Sungate dn Kemer. Am tot cautat si nu am gasit clar pe ce poate dormi copilul in camera. In toate hotelurile in care am fost camera standard continea pat pentru adulti si pat pentru copil. Aici nu exista pat pentru copil??? La 3000 de euro??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...