Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta in Turcia (10)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Anuc
Ceva rau despre Royal Wings din Antalia? :)Mergem in septembrie, am rezervat deja, deci va rog nu-mi taiati entuziasmul :)Mami de Ioana&Filip
align="right" id="quote2">Tocmai ce mi l-a recomandat Madau 2 posturi mai sus. Deci, cred ca potzi sta linistita cu alegerea facuta[:D]Madau si Kid2003, multumesc pt info. Am sa incerc eu sa fac un "top" pe masura ce scrietzi si poate i-l punem pe prima pagina. Va trebui insa, sa ma ajutatzi cu localitatzile unde se afla hotelurile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Helbi, am vazut recomandarile lor si am citit de bine cam 95% din pareri pe alte site-uri, dar mai sunt si carcotasi, nah! Eu pe aia vreau sa-i aud, ca sa ma duc pregatita si pentru surprize neplacute :) Mami de Ioana&Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helbi, am modificat eu lista cu tot cu statiunile de care apartin, ca erau zapacite rau. Poti s-o modifici apoi in postarea ta [pup]

 

LARA

Delphin Palace,

Barut

Royal Wings

Miracle Resort

 

KEMER

Rixos Sungate

 

BELEK

hotelurile din lantul Gloria,

Rixos Premium,

Ela Quality,

Cornelia de Luxe

Serenity

IC Santai.

Papillon Zeugma

SUSESI RESORT & SPA

Club Voyage

 

ALANYA

Botanik

 

 

Si as mai avea eu de facut o recomandare, tot in Belek, Hotel Spice, e super frumos, in stil marocan asa, lux si opulenta, mie una mi-a placut foarte mult.

 

 

 

 

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, am modificat

 

Scuze, sunt la mare si-mi merge netul cu galme aici la hotel, atat am taiat si am adaugat incat am sters de tot Belek-ul din titlu. Sper sa fie ok acum, daca nu...mai trageti-ma de maneca [pup]

 

[mamica]Madau siid="Comic Sans MS">id="black"> [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Comic Sans MS">id="red">

poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009

povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2

 

 

bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]id="Comic Sans MS">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi vrem sa mergem in Turcia anul asta. Am gasit ca oferte(din ce ne-a recomandat o agentie): 1 Hotel Antique Roman Palace(Alanya)1977 euro perioada 30.06-14.07 all inclusive(2copii+2 adulti) inclusiv transportul cu avionul de aici din Germania 2.Hotel Grand Seker(side) 01.07-15.07 2572 euro 3.Grand Zaman Garden(Alanya)2328 euro, tot 2 saptamani la inceputul lunii iulie 4.Hotel Mirador(side&Alanya) 2484euro, la fel 2 saptamani, toate sunt de 4 stele, all inclusive. Ati fost la hotelurile astea, stiti ceva de ele? La Royal Wings am dat o cautare si ne costa prea mult undeva peste 4000 de euro, chiar si 6000 euro pentru 2 saptamani si mi se pare prea mult(cei drept cu tot cu avion 4 persoane dar repet prea mult). Mai citesc si eu pe aici sa vad ce mai ziceti dar trebuie sa ma grabesc ca vad ca se cam termina locurile si noi cum avem vacanta scurta(pe 6 august deja incepem scoala) trebuie sa ne grabim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Christel, da o cautare pe google cu numele fiecarui hotel si iti va intoarce probabil impresiile scrise despre el pe tripadvisor, holidaycheck, etc.

De exemplu, pt primul:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297961-d677225-Reviews-Antique_Roman_Palace-Alanya_Turkish_Mediterranean_Coast.html

http://www.holidaycheck.com/hotel-reviews_Hotel+Antique+Roman+Palace-ch_hb-hid_85601.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...