Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vacanta in Turcia (10)


Recommended Posts

Oaspete bb_yasmi
buna revin si eu cu intrebarea, intre timp au mai intrat si alte persoane, la LETOONIA GOLF RESORT-BELEK nu a fost nimeni de pe aici?? __________________________________________________ happy mom & [buburuza] ladybird Iasmina Alissa 2+ [buburuza] ________________________________________ astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee [autoroz][pool][beach][shopi] AMR mai putin de 2 luni pana la Antalya!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Clyo, multumesc de raspuns. In ceea ce priveste Gloria serenity, numai de bine am auzit despre el, deschis in 2007, plaja buna... dar nu l-am vazut cu ochii mei, asa ca numa' din auzite stiu. vacanta placuta!

 

Ioana, [zana]Rebeca (16.05.2004) si [copil] Sara (17.04.2009)

Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca

http://community.webshots.com/user/Berecutza

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

http://community.webshots.com/user/bebebeca

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care ati mai fost in Turcia, spuneti si mie cum e la baia turceasca? Cum e, e ca la sauna sau e o camera mai mare, cate persoane intra, intra si barbati si femei,se intra in costum de baie sau numai cu prosopel, spuneti-mi si mie cum e.

Si se platesteste separat sau e inclus la allinclusive?

 

Nu stiu spunea cineva ca a platit vreo 50 euro tot rasfatul asta dar nu mai stiu era si cu masaj si altele, cum e? ce se taxeaza suplimentar, care sunt preturile?

 

Si apropos de allinclusive aici sunt incluse si bauturile de peste zi, cafea, inghetata si alimentarea minibarului din camera cu apa, sucuri? Intreb pentru ca am vazut la unele hoteluri(acelasi hotel la o agentie din Germania erau incluse iar cand am citit pe net la acelasi hotel la o agentie din Romania, acolo pe site spuneau ca astea sunt taxate, deci cum e?

Diferenta intre AL si UAL este doar referitoare la bauturile internationale in rest e la fel, nicio diferenta, asa e, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baia turceasca este o minunatie: intri intr-o incapere mare, eu am intrat impreuna cu sotul meu, in costum de baie.

Te aseaza pe un fel de bancute de marmura la "muiat".[:D] Adica tu stai in pozitie sezut si ei te uda bine de tot cu apa calduta si cu burete.

Apoi te intinzi pe un rotund mare de marmura si timp de 15-20 minute, te uda si te spala cu spuma,iar in fundal canta o muzica de relaxare...si un iluminat de relaxare...incat crezi ca esti in rai...

Apoi te infasoara ca pe un bebelus in niste prosoape mari si te duc pt 10 minute sa te usuci intr-o camera unde te intinzi pe un pat si acolo e alta muzica...si alt iluminat...si gata...Esti ca nou!

A fost superb! Mi-a placut la nebunie. De-abia astept sa ajung si anul asta in concediu la momentul asta...

Sincer nu mai stiu daca am platit suplimentar sau a fost inclus, dar cred ca a fost inclus.

 

"In Our Darkest Hour

In my Deepest Despair

Will you still care?

Will you be there?

I'll never let you part

For you're always in my heart!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete bb_yasmi

eu la cine am auzit baia turceasca se platea suplimentar. intra pe site-ul resortului si acolo poate gasesti mentionat daca e inclus sau e contra cost. si eu o sa vreau !!!! de abia astept!!!!!!

 

 

 

__________________________________________________

happy mom & id="Book Antiqua">[buburuza] ladybird Iasmina Alissaid="size3">id="Book Antiqua"> 2+ [buburuza]

________________________________________

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

[autoroz][pool][beach][shopi] AMR mai putin de 2 luni pana la Antalya!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere. Noi in 2008 cand am mai fost o data la Royal Wings am fost fara copil, asa ca nu stiu daca pot intra copii. Dar cred ca da. Iar anul asta o luam cu noi. Si fetita noastra are tot 6 ani. Si o sa o luam si la baia turceasca cu noi. Dar ii poti lasa si la locul de joaca, au baby-sitter. "In Our Darkest Hour In my Deepest Despair Will you still care? Will you be there? I'll never let you part For you're always in my heart!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa postez situl, dar nu ma lasa[:D](este site romanesc), daca sunteti interesate vi-l scriu pe privat.

 

Vreau sa va mai intreb daca se mai plateste viza anul acesta? a citit sotul pe un site si spunea ca de anul asta din ianuarie s-a scos viza. Asa este?

Si voi va faceti asigurare medicala pentru calatorie? Ca noi am intrebat aici si costa in jur de vreo 100 de euro pentru toata familia si nu stiu daca e obligatoriu sa facem.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...