Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (87)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Hristos a inviat! [pup][pup][pup] Cum ati petrecut? Eu am fost "taranca" pana acum, maine ma intorc la treaba [bang] Am stat foarte mult la aer, am avut musafiri pe reprize si am mancat foarte mult [bang] Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Si eu am avut musafiri,m-am saturat de gratare si de spalat vase[:D] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
lorin eu sunt bine...atat de bine incat mi-au diparut toate simptomele (asta ma cam sperie) [:-@] Dar azi am fost sa-mi iau analizele si la fier am 242 (val norm. 50.4 -170.2)...cat de nasol este asta? cine imi da un sfat? Doamne ai grija si de noi [gravi] 7+
Sunset[pup],nu ma pricep fff bine la interpretarea analizei la fier[:D],cel mai bine sa intrebi dr tau,cred ca era de ingrijorat daca aveai carenta de fier in organism[flo] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ce faci mamica? rozi cuie non stop?[:D] O sa vorbesti cu dr de familie ....nu cred ca e o problema....cred ca asimilezi tot fierul din legumele verzi[:D] Calciu si magneziu cum au iesit? [pup]
Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
lorin eu sunt bine...atat de bine incat mi-au diparut toate simptomele (asta ma cam sperie) [:-@] Dar azi am fost sa-mi iau analizele si la fier am 242 (val norm. 50.4 -170.2)...cat de nasol este asta? cine imi da un sfat? Doamne ai grija si de noi [gravi] 7+
__________________________________________________________________ MONICA, mamica ingerasului din ceruri [url="http://s475.photobucket.com/albums/rr117/mvb-2008/Denis%20Cristian/?action=view¤t=POZE_6.jpg"]DENIS CRISTIAN IONUT[/url] - [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134382&whichpage=17"](23.12.2008)[/url] [flo2] si viitoare mamica de copilasi jucausi [huta] [ruga] Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii ![ruga] __________________________ Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi
lorin eu sunt bine...atat de bine incat mi-au diparut toate simptomele (asta ma cam sperie) [:-@] Dar azi am fost sa-mi iau analizele si la fier am 242 (val norm. 50.4 -170.2)...cat de nasol este asta? cine imi da un sfat? Doamne ai grija si de noi [gravi] 7+
nu tb sa te sperii daca au disparut.....pot sa reapara oricand sau sa nu mai apara niciodata....nu e o regula....hormonii isi fac de cap in perioada asta, asa ca orice e normal[alcool][alcool][alcool] cu fierul...habar nu am...banuiesc ca nu e grav daca ai mai mult...de-abia are bb de unde lua...[:-@] o sa-ti spuna dr... TRUTZI, CORA [pup][pup][pup][pup][pup][pup] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774 nu tb sa te sperii daca au disparut.....pot sa reapara oricand sau sa nu mai apara niciodata....nu e o regula....hormonii isi fac de cap in perioada asta, asa ca orice e normal[alcool][alcool][alcool] cu fierul...habar nu am...banuiesc ca nu e grav daca ai mai mult...de-abia are bb de unde lua...[:-@] o sa-ti spuna dr... TRUTZI, CORA [pup][pup][pup][pup][pup][pup] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...