Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante si Gravi Nou-Venite (87)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
Trutzi, multumesc. Sun, banuiesc ca la voi la servici nu se fac salariile de mana, asa ca in timp o sa se lamuresca ei ca tb sa plateasca toate cele 126 de zile. Dupa, nu mai platesc nimic. Lia, nici eu nu am stiut sa citesc rez. ala, pana nu m-a lamurit dr. Vorba lui : "eu sunt dr., nu google-ul!" si am mai probat chestia asta si la diagnosticele sotului [bang]. Ce vreau sa spun este ca s-ar putea sa-ti faci mai mult rau cautand pe net. [pup][pup][pup] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
stiu asta dar asha macar ca idee oricum nu ma pot abtine tot caut Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
Trutzi, mai editeaza odata, te rog : " lorin7774-mamica unei fetite minunate (Miruna Teodora 07.05.2005) al carei fratior/surioara intarzie s-a hotarat apara " se pare ca fiu-miu e naravas de pe acum[:D][:D][:D] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
waaaaaaaaaaaaaaaaaaw[olala] in ce fel arata [flo] [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lia73 waaaaaaaaaaaaaaaaaaw[olala] in ce fel arata [flo] [pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
are personalitate[:D][:D][:D] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] Nu am fost atenta [bang] Am si niste hartii pe care tr sa le predau pana la 2 si am ochii in doua locuri [alcool]
Citat:
citat din mesajul lui lorin7774
Trutzi, mai editeaza odata, te rog : " lorin7774-mamica unei fetite minunate (Miruna Teodora 07.05.2005) al carei fratior/surioara intarzie s-a hotarat apara " se pare ca fiu-miu e naravas de pe acum[:D][:D][:D] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup]
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
trutziiiiiiiiii pup fata [pup][pup][pup] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat si eu hartiile. Sunau telefoanele din toate partile [bang] si eu nu eram gata [bang] Ma duc cu ele [:D] Ne "vedem" mai tarziu [pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Am terminat si eu hartiile. Sunau telefoanele din toate partile [bang] si eu nu eram gata [bang] Ma duc cu ele [:D] Ne "vedem" mai tarziu [pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta [ruga] ............................................................ SUNT ASPIRANTA!!!!!
[pup][pup][pup][pup][pup] LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...