Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

cam astea s preturile Olim la paturi de la 200 in sus nu ai ce face si unu normal e tot atat bashca ca e livrat fara saltea http://www.stock-vente.com/art-lit-cars-voiture-sommier-11060.htm

 

poti sa i pictezi tu niste masini iei o foaie de calc copiezi modelul apoi intorci foaia cu fatza pe care ai desenat si mai faci odata conturul pe perete apoi de colorat e simplu sau niste autocolante de perete luate de pe net daca nu gasesti in magazine la toy r us au multe am vazut acolo si pat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

olim, nu e vorba de dezinteres neaparat, e vorba ca gestiunea cere timp si, in general, o persoana care are deja un job nu are kef sa isi manince putinul timp liber cu mailuri si sedinte cu colocatarii. Noi si asa, cu syndic, si tot ne intilnim ca sa mai vb de problemele pe care le avem -sint o suta de apartamente aici si probleme care rasar mereu: ba cu gardianul care nu-si face treaba cum trebuie, ba cu portile automate care-s in pana, ba cu garantia decenala care se incheie si trebuie facut un raport exact de starea in care se gasesc imobilele, ba cu pisicile de la asociatia de pisici libere care enerveaza unii locatari si au pus otrava [bang] de au trebuit strinse cadavre [:-@], ba cu spatiile verzi, ba cu piscina si problemele pe care le genereaza vara, ca vin o multime de persoane dinafara sa se imbaieze, alti locatari cred ca daca sint locatari pot face chef in piscina [q] de gasesti de toate in ea apoi etc... nu e deloc simplu.

Iar ca sa multumesti pe toata lumea ... nu se poate.

 

Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009

 

Toulouse, la ville rose

[hippi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va ma stresez cu ceva[:I]

tocmai ce am inmatriculat corsa ce il aveam cu numere de spania pe franta.

masina este din 2003, noi suntem unicii proprietari,sun la direct asurance, unde avem deja o asigurare la zafira, si surpriza [bang], imi ofera asigurarea la 506 euro, cu franciza de 240, in conditiile in care zafira este din 24 iunie 2011, si platesc 580 de euro cu franciza.Prima data au zis ca nu asigura masina ca este din 2003 si este veche[alcool][:-@].Pai peste tot cu cat este mai veche masina cu atat mai ieftina asigurarea, ei au zis ca riscul sa provoc accidente este mult mai mare la corsa decat la zafira[:-@]

este normal aceasta situatie[:I]

in Spania am asigurare pana in 7 martie 2012 si platim 230 de euro cu franciza de 180 de euro.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristinuka, pat de 140 avem deja si este cam fix, alex e ff inalt pentru varsta lui, deja are 110 cm, deci musai pat de 180 minim .

ca la alea m-am uitat si eu de mai multe ori, dar sa il luam pentru 2 ani nu merita[:I]

 

fetelor, multumesc de ajutor ca de obicei[pup][flo][asia]

chato, termin cina si dau un ochi la pagina sa vad ce gasesc.multam[asia]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olim
va ma stresez cu ceva[:I]tocmai ce am inmatriculat corsa ce il aveam cu numere de spania pe franta.masina este din 2003, noi suntem unicii proprietari,sun la direct asurance, unde avem deja o asigurare la zafira, si surpriza [bang], imi ofera asigurarea la 506 euro, cu franciza de 240, in conditiile in care zafira este din 24 iunie 2011, si platesc 580 de euro cu franciza.Prima data au zis ca nu asigura masina ca este din 2003 si este veche[alcool][:-@].Pai peste tot cu cat este mai veche masina cu atat mai ieftina asigurarea, ei au zis ca riscul sa provoc accidente este mult mai mare la corsa decat la zafira[:-@]este normal aceasta situatie[:I]in Spania am asigurare pana in 7 martie 2012 si platim 230 de euro cu franciza de 180 de euro.
align="right" id="quote2">e mult, e adevarat... dar ce te tine sa contactezi alte asigurari si sa ii intrebi ce iti ofera?dupa ce gasesti mai ieftin suni iar la directu tau si le zici ca ai oferta mai buna, asa ca ori ei iti fac asigurare sub oferta din exterior, ori pleci de la ei (cu amindoo masinile [:D]).Famille Dragoon, mami de [roker] Izia, 23 mars 2009Toulouse, la ville rose[hippi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem asig la Amaguiz asigurarea si suntem f multumiti. Noi nu mergem cu masina f mult (la lucru mergem cu metroul, in vacanta cu avionul, deci na, cu masina destul de putin), deci am optat pt o asigurare la km.

 

____________________________id="blue">

Vicky si Printzesoneid="blue">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mcoca, la noi nu cred ca ar merge asigurarea la km, facem o gramada de km, in 2 ani de Franta avem peste 80.000 de km.

ma duc maine sa dau o tura pe la asigurari sa vad ce reusesc sa obtin, caci nu mi se pare normal sa paltesc la fel pentru amandoua.

va multumesc pentru sfaturi, ma duc sa caut ceva stikere cu cars[:I]poate reusesc sa gasesc ceva interesant sic e ne place.

 

[pup] gasca toata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...