Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

galicutzo...nu ma bag...ca-s in post. ti-au crescut cozonacii??? lumi42...asa ma gandesc si eu...ca a fost un embrion...cheag nu a fost ssiiiiiigur. si imediat dupa eliminare a incetat si hemoragia...brusc. si nu a mai curs nici pana la ora asta vreo picatura cat de mica. asta mi se pare tare ciudat...cum s-a oprit brusc...parca am inchis robinetu. si nu ma doare absolut deloc. ma bag la somn...va pup noapte buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Nu pot sa va spun cum am dormit [bang]. Scurgerile continua, tot maronii. Ma duc la beta ca sa marchez momentul. Asta e. data viitoare va fi mai bine. Va pupic si spor la treaba azi. [pup] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fete si de la mine[pup] Amy Doamne Ajuta sa fie bine azi![ruga] Ellyshor multumim de cafea,si eu is tare bleaga si inca mai am treaba[bang] Alinuta,Paste Fericit si pentru voi![flo] Amy la Synevo la voi faci si tu Bhcg-ul?Sau dai o fuga pana in Bucuresti? Galli cum esti? Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ada eu cred ca la bucuresti il face... ca vorbisem cu ea la telefon zilele trecute si chiar zicea ca eu, de bine, de rau, mi-am luat rezultatul aceeasi zi... Dar la ea daca nu va fi gata azi, ce face? sa astepte pana dupa paste??? n-avea sens... ellyshor [pup] multam de coffee... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...