Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

amy [grup] stii cat de rau imi pare, nu? si imi imaginez ce e in sufletul tau... stiu cum am fost eu la primul fiv... offfff... iti garantez eu ca o sa iasa soarele si pe strada noastra... dar noi nu trebuie sa capitulam!!!! [pup] si iti urez sa ai un Paste Fericit alaturi de cei dragi, un Paste care sa te ajute sa treci mai usor peste aceasta dezamagire!!!! [flo] brunadria [pup] chiar sunt super ok... nu o sa iti vina sa crezi ca la maxim o ora dupa ce am aflat am fost in stare sa las in urma nereusita, sa zambesc si sa imi fac planuri de viitor... am trecut destul de usor peste nereusita... probabil intamplarile din ultimul an m-au calit! oricum sunt pregatita sa merg mai departe cu curaj si optimism... si ca s-o dau in manele in prag de Paste: "Da' nu ma las, nu ma las, nu ma las... Moare lumea, moare lumea de necaz..." [:D] asta apropo de o o tipa careia ii spuneam inainte de test ca nu cred ca o sa iasa nici de data asta si ea ma intreba "pai si ce o sa faci?"... oare cam ce se astepta ea sa spun? ca ma sinucid??? no way!!!! Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetele de sustinere. Si eu sunt bine, dupa o portie de plans. Viata merge mai departe, si dca tot zicea doctorita cu putem natural, poate putem. Oricum pana in toamna nu mai vreau sa aud de stimulari, foliculi mari mici...just life and fun. Vine si concediul, asa ca o sa plecam la turci. In toamna poate fac 1-2 inseminari pe stimulari slabute. Cam asta e planul de bataie mai departe. Va pup cu drag si va urez Paste fericit desi stau prin zona. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele , cu plecaciuni de iertaciuni ca n-am avut timp sa mai dau pe aici da am avut o groaza pe cap.Maine plecam la ai lui dupa care duminica dimineata o luam catinel catre Germanika. O saptamana intreaga o sa ne sfaraie calcaiele de la dans. Am facut niste cozonac care nu-mi dau seama de ce n-a iesit cum trebuia [q][bang], o tarta cu mere ...aia a iesit fir-ar sa fie ! , o paine si niste drob.Am fiert si ouale , mai ramane sa le vopseasca M ..ca deh el e chimistul in casa [:D] Va pup pe toate si va urez un Paste fericit si plin de impliniri de surprize frumoase si cu mult ajutor de la Doamne Doamne . Va pup si va iubesc [pup][pup][pup][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amy,imi pare tare rau...Nici nu stiu ce sa zic...Te pup draga si va doresc numai bine[pup] Fetelor va doresc la toate un Paste Fericit cu multa liniste sufleteasca si numai bine[pup] Ne reauzim dupa sarbatori[flo][flo][flo] Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, de 3 ori![:D][:D][:D] missed me?? danseaza boteeeeeee........ care din voi sunteti pe aici??[:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...