Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

amy,[grup][pup]! elly,[pup] pt listuta, bine ca m-ai scapat azi![:D] restul,[pup] un milion!!! ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bruni, eu sunt rupta, nu mai pot...... maine voi face ciorba si event. ciuperci cu maioneza, si gata!!! uffff...... mai trebuie cumparata piine, si cam atat. am carat si hamalit de nu mai pot.... vine tarzan spre dimineata, poate ma mai scapa de ....poveri....[:D] nici pe internet nu poti gasi? ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pro tv. uffffffff,ce nasol.... nici eu nu cred ca mai stau f mult, plus ca nu am mancat aproape nimic azi....[bang] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bau hop si eu sunt rupta azi am avut zi pt prajiturit una prajitura ¨desteapta¨, am gasit reteta aseara si nu mai facusem din asta de ani de zile, am facut 2 cozonaci, reteta de pe blogul lui madam mihaela, care mi au iesit bestial si acum am pasca la copt, sper sa iasa si asta bine. vopsit oua in diverse culori....fimui si a vopsit degetele...de la mana care nu era protejata cu manusi[:D][:D][:D]......am facut oua cu frunzulite de patrunjel in ciorap...[:-@][alcool][alcool]..ce stiti voi..cucuri de copil ieri am facut drob..bun bun maine ciorba de miel..adik bors de miel....punem friptura la marinat, miel si porc....si facem si salata mica de beof.....si nu mai stiu ce oi mai face........ si ca sa fie treaba treaba azi am fost si la tribunal, a ramas in pronuntare dosarul meu.....dr n am nicio speranta.....da l in colo.... PASTE FERICIT FETELOR[flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup] [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] amyshor...pentru tine am intrat in mod special. e cel mai greu rezultatul negativ al primului Fiv. te imbratisez...o sa treaca...capus sus si pieptu-nainte. pup toate fetele...fara exceptie. la noi asa: -50 de sarmale de pui in foi de varza la fiert -100 de sarmale de porc in foi de vita la fiert -materia prima pentru drob fiarta,tocata...astepata sa o bag in cuptor maine -friptura e la marinat...la prima ora in cuptor mai am de facut maine tort jofra si pasca. cozonaci nu mai fac...am de la socrosenie 2...si a mai comandat mama la cofe inca 2. va pup...sunt franta. am mai dat azi un aspirator in toata casa si o talpa. ne auzim maine [nani]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele si eu pe aici, ma uitam la un film pe BBC, sotu e frant[:D] ma uit cum munciti si faceti mancaruri si robotiti si-mi amintesc cum faceam si eu in fiecare an asta inainte,... asa cu un fel de nostalgie...nu c-as vrea sa mai fac, nici vorba doar ma gandeam cum s-a schimbat viata mea. M-a gasit filozofia noaptea..[:)] Fiica-mea s-a descurcat si-a vopsit oua singura, cred ca-i prima data pentru ea, si-a luat cozonac si va avea mancaruri de la mama, de la bunica-sa, matusi..oricum ii port grija in fiecare zi de parca ar avea 5 ani nu 21. La noi liniste si pace, azi am stat pe sezlong la soare (cu dinti!) si H s-a invartit prin gradina a taiat iar copacii, i-a venit asa pe ei. Poate maine iesim pe la magazine sa ne mai luam cate ceva pentru casa, pusesem ochii pe un gratar pentru curte, dar era cam scump. Amy, te pup si sper sa nu fii afectata prea mult. Viata merge inainte, bucurati-va de ea! Incercati natural, intr-adevar nu strica[:)] , poti avea mari surprize mai ales daca nu te stresezi[pup][flo] Fetelor, PASTE FERICIT! Noapte buna, va pup toate-toate! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi] neataaaaaaaaaaa[flo][pup] am una bucata tarzan acasa![:D][:D] sunt treaza de la 4,30,exact inainte cu cateva minute sa sune el de la granita![:D][:D][:D] in fine,.... aseara pe la 10,30 imi tremurau si picioarele de atata munca.... cu chiu cu vai am adormit.... efectiv nu am mai putut.... am mai pus la cuptor friptura de miel,mai tz sa fac ciorba,sa vedem ce mai doreste si tarzan.. acum doarme, e rupt de oboseala si se vede! va pupic,va astept la [cafea][cafea][cafea] si mai povestim! pupici fetelor speciale!!![pup][pup][pup] pupici la gagici si tatici!!![pup][pup][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...