Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va pup fete dragi. noi plecam la Ploiesti,la socrosenii. azi e ziua de intalnire cu nepoteii...cu cadouri,jucarele,nebunii etc etc. sa auzim numai de bine. meyyy....mi-a iesit un tort belea de belea...a fost cel mai savurat preparat al acestor sarbatori...si decorul de care va povestam mi-a iesit tare vesel...o sa va arat o pozica. va tzuc dulce si apasat...si ne auzim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am intrat sa va spun si eu Hristos A Inviat! sau mai potrivit ar fi sa raspund Adevarat A Inviat! [:D] va pup pe toate, am facut prima data cozonaci si au iesit o minunatie [olala] iar maine fac un bHCG sa vedem, desi cam stiu care e rezultatul caci simt ca se apropie CM-ul insa asta e, mai incercam sa aveti sarbatori fericite sau cat a mai ramas din ele. va pup pe toate [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat! Fetelor sper ca ati petrecut minunat! Aici a cam plouat si sambata si duminica. Azi insa a fost mai bine si am fost la mare la o ora distanta, a fost foarte frumos, am mancat acolo la o terasa cu radiator si pe urma ne-am plimbat pe plaja. Era lume destula considerand ca erau doar 8-9 grade afara si un soare palid ! Dar mi-a placut mult. fiica-mea s-a intors cu bine de la sibiu unde au petrecut de Pasti si acum ma simt si mai linistita. Va pup si va urez in continuare petrecere frumoasa! Gali ma bucur ca ti-a venit cu bine acasa perechea! Micomic tin pumnii cu beta! Toate fetele [pup] Nico[pup] Beatrix[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!! Hai cu mustacioarele sus ca a inceput o noua saptamana de munca![pk] Sa va ajut cu o cafelutza? [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] Sau poate cu o bautura energizanta? [pepsi][pepsi][pepsi][pepsi][pepsi] Stiuuuuuuuu maiii!!! Pe voi trebuie sa va trezesc cu cate un pupic, ca pe frumoasa din padurea adormita![:D][:D][:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Hai ca acum nu mai aveti scuze.....wake up!!!!!!!! [batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba][batetoba] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru o cafea mai tare, procedam asa: luam cafelutza [cafea], turnam un pic de [alcool][alcool][alcool], eii un pic mai mult[:D], si gata!!! Am obtinut o super coffe![pk][pk][pk] Laurici ce zi esti tu?[:-@] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...