Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

Ada29- Z7CM Adria42- Z2CM Alina06st- Z? CM Amy2007- Z4CM laparo pe 12.11.09;[ruga] Ancamac- Z? CM AniG- Z27CM Babyblue- Z31CM, HSG pe 12.11.09 Beatrix69-[gravi]+26 [bibe] Bebenov- Z22CM Brunadria- Z29CM; se pregateste de FIV-cel norocos[pk][ruga] Cinezee- Z? CM Codra74- Z12CM Danny1- [gravi]+13 [bibe] Ellyshor- Z6CM, instilatii pe 01.09.09 Galliciana- Z7CM Guzelnico- Z7CM, laparo pe 7.11.09, FIV3-cel norocos[pk] nefinalizat[ruga] Libra-[gravi]+19 [bibe] Libru- S19 A [:D] Lumy_Clt-[gravi]+27 [bibe][bibe] Luminita42- Z14CM Lyly_mar- Z30CM Mami_vreau- Z2CM[ruga] MayanMistica- Z17CM Menics- Z? CM Micomic- Z15 de la IAS3 [ruga] mirela2 - Z19CM, histeroscopie pe 24 martie Mona40- Z24CM SabinaR- Z ?CM Samira33- Z8CM Simonia- Z11 CM Sorinake- Putere si Curaj[pup] Soricica- Z17CM Violab- se pregateste de FIV2- cel norocos[pk] in aprilie[ruga] violeta70-Z22CM *Spor la treaba fetelor care "se misca" natural! *Mult succes celor care se pregatesc pentru diverse consultatii/interventii/IA/FIV! *DD ajuta tuturor sa-si indeplineasca visul numit BB! [url="http://www.advancedfertility.com/ivfstim.htm"]IVF[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://ivfherbalsupport.com/index.php?cName=embryo-implantation-support"]IVF Herbal Support[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.fertilitylifelines.com/resources/gonal-fmulti-dose.jsp"]GONAL, CETROTIDE, LUVERIS[/url] (postat de Mona[flo]) [url="http://www.vitamix.ro/Suplimente-alimentare/Conditii-specifice/Vitex-Fruit.html"]VITEX FRUIT[/url] (incercat de Ada si Ellyshor[flo]) [url="http://ajanlo.kapu.hu/jatekok/post.php?id=80g95b02326b014c3d3"]BILE[/url] (recom. de Sorinake, postat de AniG[flo]) [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hristos a inviat! Adevarat a inviat! uuuu,m-am intors.fara chef de servici.aici ploua si eu sunt ca vremea. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+[baietel]
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragele mele. La mine deja ziua a 5-a. Sunt inca acasa, joi abia incep serviciul. Dupa ce ca eram eu suparata cu FIV-ul meu nreusit, m-a sunat si sora-mea din Spania, ca vine pe 20 acasa, sa-si faca pasaportul si ca nu i-a venit ciclul din februarie si ca o sa faca avort [bang]. Aiurea rau e viatza asta. Daca eram singura ii ziceam sa pastreze copilul si il infiam eu, dar asa, D nu o sa fie niciodata de acrod. [q] M-am saturat de toate-toate. As vrea sa plang, dar la 13 or sa vina cei mici sa se joace pe calulator, asa ca trebuie sa fiu calma. Va pupacesc pe toate si sorry ca va zapacesc de cap. Unde umbla Monalisa, cine stie??? ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a Inviat! Eu de azi sunt la servici, fara chef si spor .....[bang][bang]. Mai este si sfarsit de luna. amy2007 in primul rand imi pare rau pentru nereusita ta. Trebuie sa te mobilizezi si data viitoare va fi bine. In al doilea rand cunosc sentimentul, si eu am o colega care saptamana aceasta face o intrerupere de sarcina. Culmea, are cu un an mai mult decat mine. La fel ma gandesc si eu, ce nedreapta este viata. Insa Dumnezeu vede tot si stie ce-i trebuie fiecaruia, asa ca probabil la noi inca nu a venit timpul. La mine s-ar putea sa nu vina niciodata. Daca asta este vointa lui, nu pot face nimic. [pup] Zilele acestea am petrecut cu familia si cu surorile, nepotii. A fost frumos, mai ales ca i-am taiat motul nepotului cel mic, care implineste 2 anisori pe 17 aprilie. Am si eu o intrebare: de la Duphaston ma dor ovarele?, mai am 4 zile si-l termin. Va doresc o saptamana frumoasa si plina de bucurii. Pupici [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dragelor, ma bucur ca am cateva minute libere sa va scriu. Ce mai faceti? Eu nu am avut timp sa intru sa citesc din urma, dar voi citi, promit!! La noi au venit parintii mei de Paste, am petrecut frumos, pana am ajuns cu mama la urgente ca ea facuse o colica biliara cu o sapt in urma, are o fiere care o chinuie de ani de zile, si sapt asta gata, o opereaza. Vecinul nostru, chirurg, a convins-o sa ramana in Buc si sa se opereze. Sapt asta scapam de fiere. In rest piticul Daniel e f bine, are 6 kile si ceva la 2 luni, mananca de rupe si doarme la fel, azi noapte a dormit pt prima data de la 10.30 pana la 5.30. Lucky me!! Sper ca ati avut sarbatori linistite si fericite, va doresc numai bine si va pup cu drag. Tare mi-e dor de voi, cand stateam toata ziua pe net!! Of, of...dar atunci nu aveam un guguloi mic si drag!!! [pup][pup][flo][flo] [mamica] de Daniel, n.01.02.2010, 3500gr, 51cm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Eu azi doar cu treburi domestice, nimic interesant. Blueflower sa-ti traiasca baietelul-guguloiul, lasa mai bine asa decat sa stai pe net asteptand un (alt) guguloi, asa ca noi..[:)][flo] Amyshor, poate reusesti sa-l convingi si pe sot si pe sora...[flo]acum depinde de cat de mult vrei sa iei un copilas care nu e al tau.., offff ce rau imi pare sa aud de un avort...am facut si eu cand eram mai tanara si acum imi pare asa de rau. Fetele va doresc sa va fie usor saptamana asta la serviciu! Va pup cu drag[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...