Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

cat despre simptome,vio, poate ca nu va fi numai durerea de ovare: greata,ameteli,varsaturi, dureri de cap.... sau poate niciuna...depinde de organism.[pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumim pt voturi: codra[flo][pup] laura[flo][pup] ada[flo][pup] brunica[flo][pup] adria42[flo][pup] elly[flo][pup] amy[flo][pup] lumi3in1[flo][pup] lia[flo][pup] lumi[nl][flo][pup] menics[flo][pup] samira[flo][pup] clisu[flo][pup] ALINUTAHU[flo][pup] ALINA06[flo][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, s� m�sur�m pe altii cu m�sura cu care ne m�sur�m pe noi, s� pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nou� si cand �i vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alioooooooooooooooo!! si pa mine unde ma lasi,soro??[:D][:D] lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adria42
Fetelor, eu stau tare prost cu treaba de PASTI![bang]
si ioooooooooooooo.... da de ciuda fac fursecuri bicolore![:D][:D][:D] va spun cum ies!![:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helalau feteleeeeee [pup] yo sunt precum...... nu zic ce intra doar cand are nevoie [alcool] vreau sa va intreb ceva bineteles daca a trecut vre-o fata prin asta stiti ca am pierdut pe bebe la 18 sapt pe rezultatul de la anatomie patologica scrie asha: cheaguri, mucus, vilozitati coriale discret edematiate cu vascularizatie prezenta stie cineva ce inseamna??? ma duc la dr abia dupa paste [q] Am avut un paunel frumusel si dragalas Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!! [copil] [ruga] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url] ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adria[flo], pupicei scumpa![:)] Laurici[olala], sa stii ca si maine zice cam la fel in horoscop....deci n-ai de ce sa-ti faci griji[:D][:D][:D] [pup][pup][pup] Despre mine: Am fost la un interviu cu..un vampir!!![:-)))] Nooooo mai! Am fost sa vb cu o tipa care avea nevoie de o profesoara de franceza pentru prescolari. Are un after school si nu gasea un prof pe franceza part-time. Si...m-a gasit pe mine[:D]. End of story! Dupa Pasti incep! O sa am grupe de 2-4 copii, cate 2 ore pe saptamana. Copilasi de 4,5,6 anisori[alcool] Lia[flo], chiar nu stiu ce sa-ti zic. Nu-mi suna deloc cunoscut rezultatul tau. Pe net cred ca ai cautat deja. Poate mai apare una din fete, care e mai informata. Eu chiar nu stiu ce sa-ti spun. Imi pare rau.[:-/] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...