Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

elly, m-am linistit: poti sa imi iei si mie sutien![:D][:D] nu de alta, dar, felicitari!!!![pup][flo] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

felicitari ellyshor!!!! [pup] o sa caut acum horoscop pentru maine ca nu te cred pe cuvant! [:D] vio eu nu iti zic sa schimbi sau nu doctorul... depinde de tine, asa cum ti-a spus si galli... insa iti dau un sfat... nu lua clsty fara monitorizare atenta!!! poti sa faci niste chisturi de mama-mama... [pup] si ai grija! galli [pup] fetili imi pare rau ca va tin in suspans... offff... cand stiam ca trebuie sa primesc rezultatul din moment in moment ma apucase o stare de trepidatie nshpa rau!!! acu', daca stiu ca abia maine aflu, m-am linistit! de fapt nu mi-au trimis astia de synevo azi rezultatul pentru ca stiau ca nu suna bine horoscopul de azi! [:D] Doamne ajuta pentru maine! [ruga] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau
felicitari ellyshor!!!! [pup] o sa caut acum horoscop pentru maine ca nu te cred pe cuvant! [:D] Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Nu ma crezi???? Pe mine?? Parol de cercetas! Daca vrei tu....dar numai daca vrei....zic si "zau", si nu oricum, cu limba scoasa! Ia sa vad! Tu poti sa zici?!!! [:D][:D][:D] [buburuza]Babyboom[copil]...vino la mami...acum[gravired][buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragele mele. Am ajuns si noi acasa dupa o plimbare cum numai noi stim sa facem. [:D] Va amintiti ca acu cateva zile Lumy mi-a dat niste linkuri cu o biserica din Giurgiu? Avand in vedere ca mie imi lipseste o doaga si sotului idem ca doar de aia m-a luat, dimineata ne-am suit in masina si dusi am fost. Am vazut icoana, frumoasa, cu urme de la lacrimi, dar nu plangea. Ma gandesc ca daca nu plange e de bine. [pk] Asa ca la intoarcere, constatand eu ca nu e chiar departe Giurgiu, am dat o fuga pana la nasi, la balta, la restaurant, care arata superb, acum cand totul e infrunzit. Pt un week-end, mai ales pt amatorii de pescuit sportiv e bestial. Nu pot sa va pun link cu locatia ca fac reclama. Abia scapati din bratele nasilor, care nu voiau sa ne mai dea drumul, iata-ne ajunsi acasa, dupa ce am stresat-o pe Laura cu telefonul, ca deh, nu aveam acces la net. In rest, de ieri imi e tare rau, ieri am vomat chiar, azi tot cu matele intoarse, drept urmare mi-am cumparat 2 lamai si acum beau acritura ca poate imi mai revin. Sa nu-mi ziceti ca e de la sarcina, ca e multttt prea devreme. Va pupacesc si ma duc sa ma uit la Blonde pe Antena 1. [:D] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si dupa o juma de litru de limonada, tot rau imi e [bang]. Sa le ia naiba de tratamente [q]. ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura scumpa,stai linistita nu te gandi la noi,noi putem astepta.Important e ca esti tu linistita si suntem si noi.Spunem si noi Doamne Ajuta pt.maine![pup] Ellyshor,bravo piticule pt.job.Eram sigura ca o sa fie bine[pup] Noapte buna fete dragi oriunde va aflati[pup] Ma bag in pat ca m-a apucat o durere de saleee. Ada Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba, curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere si intelepciunea de a face diferenta dintre ele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adaaaaaaaaaaaaaaaaa. aduta mea iubita!!!![pup] saleee vine de la shalau???[:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gali, 2 de duphaston nu este asa ciudat. Si eu am luat 2 duphaston anul trecut, dupa ovulatie, tot asa la indicatia unei ginecoloage. 2 closty pare cam mult, dar se practica de asemenea. Insa cu eco cazuram de acord [:D] e musai sa fie facut din ziua 7, daca se ia closty din z2. Hai Violeta ca ne-ai dat ocazie de discutii![:)] Ellyshor frumooos job!..Sper sa te tina puterile ca parca mai ai un job cu norma intreaga...Bravoooo![flo] Amy, oare de iti este asa rau?..de ce sa nu fii gravi, nu se stie niciodata[flo] Laura, cred ca ai niste emotii..dar tu cum te simti?...ai vreun semn, ceva deosebit fata de alte dati?.[pup] Pup, ma mai uit pe aici dar acum ma duc la TV!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...