Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

si eu iau closty 2 pe zi din ziua 3 de cm dar merg la eco in zilele 3,9,14 de cm asta pt evitarea suprastimulari si foarte important pt chisturi
vio vb cu doctorita ta spunei ca te-i informat putin si ca vrei si tu eco
ai grija la chisturi ...este foarte greu de scapat de ele[pup]
chiar ma uitam pe prospectul de la closty si acolo este scris ca daca faci tratament cu el trebuie monotorizat
buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

tanaaaaaaaaaaaaaa vio...bine ai venit. eu o cunosc pe vio de la intalnire...si va spun ca trebuie batuta...ca tare pesimista e elly...felicitari pentru noul job. laura...si pe tine te bat...ca m-am gandit la tine toata ziua...am fost tare ocupata...da mintea tot la tine mi-a stat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lia,aceasta analiza se face la copilash,cred.eu asa am inteles.ca si mie mi-au facut la ultima pierdere.nu cunosc decat traducerea unor cuvinte din diagnostic.stai sa ma vad odata si revin. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+[baietel]
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

edem-vanataie.cheagurile nu denota o sangerare interna?repet mie mi s-a spus ca anal se face la fat.iti recomand niste anal pe cae le-am facut si eu.ele au legatura cu trombofilia. mami de [ispita]Amira, premiata cu argint la concursul de dans[:D] [gravi]13+[baietel]
avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Samira[flo], Suntem bine, stresate ca de obicei... Nu stiu daca ceea ce simt este normal sau nu... Asteptam restul de rezultate de la amnio si morfologia fetala de la 22 saptamani... "Bucurosi le-om duce toate"... _____________________ made in Romania, '73 http://lbdf.lilypie.com/ckYrp2.png?OXtS3VM0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, va multumesc foarte mult pentru sfaturi. Si doctora a zis ca tinem legatura, telefonic, pentru orice. Oricum Clostylbegyt il iau dupa 13 aprilie, cam atunci mi-ar veni menstra. In seara asta i-am scris si Dr-lui Zadori, cu care am facut FIV-ul in Ungaria. I-am cerut parerea. Acum sa vedem daca imi si raspunde. Oricum cand incep Clostylbegytul ma voi monitoriza, insa sa-mi spune-ti din ce zi. Eu trebuie sa-l iau din a-5-a in a-9-a zi. adria42[pup] eu din pacate nu sunt la fel de optimista ca tine. galliciana in Ungaria, la FIV, am avut tratamentul cu GonalF, Merional si Decapeptyl. Spre final, mi-a marit doza de GonalF de la 75 la 150. Ma gandesc ca probabil din acest motiv mi-a dat si doctora 2 Closty. Chiar replica dr. Zadori a fost " Dear, I'm very sorry, but your ovary are retired ". ce mai spuneti de asta? sami[pup][flo] Pupici si va doresc o noapte cat mai placuta. [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului are grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...