Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Magnifice Senioare -Paste Fericit! (92)


Recommended Posts

missed me???[:D][:D][:D] intai sa va [pup], si zborrrrrrrrrl a treaba![:D] neata? la 12,42? [:D] mire[:D],unde fusesi,soro?[pup] vio, voi trece! mey, da viola noastra cealalta pe unde umbla??ani,soricica,sorinake,sabina, restul??? laura, imi pare rau [grup][pup] lumi nl, sambata, si apoi dupa paste,apoi din 7 aprilie iar poti spala. danny,amy, nu v-au rabdat degetele...[:D][:D] codra, zi mersi ca nu te-am trezit la 3,30![:D][:D][:D][bang] gata, zborrrrrrrr,intasi data la baie, curat,apoi ....vad io[:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, s� m�sur�m pe altii cu m�sura cu care ne m�sur�m pe noi, s� pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nou� si cand �i vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor! am intrat doar sa va salut si sa va urez un Paste Fericit! sunt alaturi de voi, va imbratisez cu drag![flo][olala] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bau[flo] lumi42...doar Sambata mai ai voie sa speli...si eu mi-am lasat destule de spalat pentru atunci. eu fac friptura de porc...am pus-o de azi la marinat...iese o minune. si am o idee de ornat tortul de Paste...super-bestiala-cred eu...si daca o sa-mi si iasa fizic asa cum imi iese in imaginatie [olala]...o sa va pun o poza sa vedeti si voi ce mi-a fatat mintea...ca e din creierii mei...parol!!![:D] ma doare capu fomeilor...ca nu am papat azi decat 3 pesmeti uscati...acu am bagat mancare de cartofi cu salata verde...da vaz' ca nu mai ajunge odata la creiere...sa inteleaga ca sunt satula sa termine cu junghiurile din cap.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

libra, si eu am facut chisturi si dupa ce am gasit in 2 carti de naturiste si 2 link-uri urzica, cretisoara, coada calului, naprasnic, am incercat cu ele si zmeur si coacaz negru. in acest link articolul este scris de un medic si cred ca e corect.http://www.ultraviolet.ro/articol/chistul-ovarian-modalitati-de-tratament-naturist. marti ma duc la eco si pot spune daca la mine a dat vreun rezultat . [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

imi trimite socrosenia zacusca,prajituri de post si cozonaci de dulce[bang] zice fi-su ca acu e cu ei la cuptor...de ce e dusmanca si-mi trimite cozonaci de casa ...calzi si aburinzi si aromati??? i-am zis Samirutzului meu sa nu-l prind cu ei acasa...sa-i dea de pomana!!![bang] presimt ca el o sa manance...si se duce tot postul tinut pana acum. cum am bagat o prajiturica de post ...mi-a trecut capu'...fir-ar el de cap!!![:D]ca numa la dulciurele cedeaza[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

samiruto, cozonacu il pui acolo, in hartie alba si in ziar, sus pe dulap![:D][:D][:D] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babyblue
buna fetelor! am intrat doar sa va salut si sa va urez un Paste Fericit! sunt alaturi de voi, va imbratisez cu drag![flo][olala] _______________________________________________________________________ Babyblue va pupa pe toti!! [ruga]In asteptarea unui ingeras in viata noastra.... ________________________________________________________________________
bebitza, Paste Fericit si tie/voua!!! tot ce va doriti!!![flo][pup] ASPIRANTA PANA IN MADUVA OASELOR! astept inca o minune in viata mea!!! Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, sã mãsurãm pe altii cu mãsura cu care ne mãsurãm pe noi, sã pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouã si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, ma duc maine la beta cu inima stransa. De azi dimineata am niste scurgeri maronii semn probabil ca imi sosesc musafirii nepoftiti. [bang] ___________________________________________________________________________________ Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci. ASPIRANTA FOREVER
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...