Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV in Ungaria 99


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui luck mami vreau sa-ti povestesc si din experienta mea , am facut prima laparoscopie in 2006 pt vizualizare si eventual curatare trompe , laparo care datorita aderentelor s-a transformat in operatie clasica. In martie 2010 am facut o noua laparo (cu acelasi dr) pt scoatere trompa stanga cu hidro , am avut din nou multe aderente,in sensul ca nici nu se vedea trompa , dar de data asta am scapat doar cu laparo. Multa bafta !!!
luck multumesc ca mi-ai impartasit experienta ta! imi poti spune la ce medic ai facut tu? eu luna aceasta sunt in cautare de medici pentru a cere si alte pareri... pana acum mi-am facut programare la anca gherasie... Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dent Fetelor din TM,am auzit ca s-a deschis o noua clinica de fiv la voi in localitate,e grec medicul,ati auzit ceva despre...?[flo]
Am auzit... de clinica greceasca. E la iesire din Timisoara, pe Calea Torontalului. Nu am auzit pareri, acum au inceput. Mai face fiv in Timisoara si Dr. Dorneanu, facea inainte si la Bega, acum doar la privat, la el la cabinet. Despre el pot sa-ti spun ca e super, ca medic. Embriolog e unul singur in Timisoara (ea face si pt greci, si pt Dorneanu), o cheama Delia Hutanu, e fata celui care era embriologul celebrului dr. Munteanu. Super ok tipa. Eu daca nu reuseam nici acum la Budapesta, mergeam aici, loco, la Dorneanu. Acum, din fericire nu mai e cazul! Succes![pup] Irina, [gravi] +8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luck Am primit si eu o schema de tartament de la PK cu merional si gonal , fara AC si fara inhibare.
bravoooo luck,sa dea dumnezeu ca fiv-ul asta sa fie cel norocos,iti tin pumnii tare ,tare...cind incepi?la CM care vine??? ce schema ai?cit gonal ,cit merional(menopur)?eu cred ca e super ca nu ma iei AC... pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...