Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 145


Recommended Posts

Hei hei, [s] Maya foarte multumim de complimente, mie mi se pare ca Lila e la fel de afoana ca mine si ca tac-so dar e tocilara la versuri [:D] Andre te-am facut sa scrii!!! [:D] [pup] Jucaria e aia pe are ti-a ndicat-o Livia, e mai ieftina la Auchan dar singura functie interesanta e asta de karaoke, restul jocurilor sint inutile inca vreun an de acum incolo, asa ca daca ai gasi o chestie care sa stie doar karaoke ar fi super. Mi se pare foarte tare ca stie Chiara mai multe limbi! livia e tare frumoasa Meli, chiar are perisorul roscat inchis sau asa se vede doar in poze? licu se mai anunta ceva cu livrarea de caldura? [pup] many mai bine intrebi dr daca e cazul sa-i dai lui Vlad ursuleti d-aia, ca poate imunitatea lui face fatza si neajutata. Trebuie sa mai veniti pe la noi ca sa pun lautareasa mica sa va zica si live [:D] monis [pup] cu dor [pup] Ai idee cite zile se poate da Colargol? dana of, stiu ce zici, si mie mi-a fost tare greu cind a facut Lila amigdalita si nu duceam dupa mine si burtica. Ma bucur ca macar glicemia e ok [pup] ionela [flo] Ramonik te mai pup o data [pup] lyly de cind am citit ce-ai scris ma gindesc la Alex/Ace citit "Eis" si ma tot distrez cind mi-l aduc aminte in parc cum venea el ca asul motocicletelor [pup] simina mersi de info cu reducerile, mi s-a facut dor de tina cum ne facea ea rezumat cu tot ce era de cumparat de prin magazine [shopi] Gata, ma duc la trebi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fete vorbarete.[:)] [s]LA MULTI ANI MAYA ![s] Eu sunt tare fericita pt ca maine plec la zburlita mea si sambata o aducem acasa pt vreo 3-4 saptamani.[pk] Deci o sa petrecem aici de ziua ei, mos Niculae...[olala] Tati zice ca se descurca singur la munca. Nu mai am rabdare pana maine... Livia, e superba Melinda.[olala] Andre, imi pare tare rau ca e bolnavioara Chiara. Sanatate multa va doresc.[pup] [pup]Lila mica care este suuuperba. [olala] Monis cate dreptate ai cu homeopatia. Diana ce fetita mare este Teo.[olala] Imi place ca are parul ondulat...Ema nu degeaba a fost super zburly. Are parul lins, nu sta cu clame[alcool] si bineinteles ca ajung sa o tund cum eram noi tunsi cand eram mici, asa 'castron'[:D] Ramonika [grup]
A inceput concursul VARA 2011 [dc],ne puteti vota:[url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=10"]AICI[/url] daca va plac pozele fk1& fk2.
Floricik mami de [copil] Maria Ema-12.12.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Sa va pove ce veselie este la noi in birou. Tocmai am aflat ca o colega de birou va fi bunica, nora ei este si ea colega cu noi, dar surpriza cea mare este ca vor fi doi.Acum impartim sarcinile, cine ce face si cine ce cumpara[:D]. Acum intrebare la Gabitza, Ava care va fi pe faza, care este treaba cu indemnizatia ptr. gemeni? Stiu ca au fost discutii dar daca nu am fost in cauza nu prea am retinut. Pupici mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
eu iau pt gemeni acum 3400 pt unul (sunt plafonata) iar pt al doilea 600 suma fixa. Dupa legea noua,in functie de ce optiune are(unu sau doi ani) va primi pt unul fie maxim plafon fie 1200 iar pt al doilea 600 ron....eu asa stiu mami [cit] de gemenasi [tren] [url="https://picasaweb.google.com/108518117417496356070/Vara2011?authkey=Gv1sRgCMH_kP3qorzjTA"] vara asta :) [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari, dar azi Maya a fost tare [}:)]nici cum nu a vrut sa doarma. Abea acum am reusit [pk][pk][pk] sa [nani]. Zambeste, maine poate va fi mai rau. [url="http://family.webshots.com/photo/2600168080105241626XXAqCe"]Poze noi[/url] Ramona [mamica] de [copil]Maya Paula (17.11.2009) [olala] [olala] [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru cine se plictiseste, am dat azi peste un cd cu poze, si am selectat cateva cu janisz, asa ca va poftesc sa le vedeti:[url="http://s1122.photobucket.com/albums/l523/liviagetzy/mai%20noi%20si%20mai%20vechi/"]mai vechi si mai noi[/url] Lili, asa e, acum am vazut si eu ca e mai ieftina la auchan...[bang][bang]..na...ce sa fac daca m`am lenevit si imi e greu sa imi urnesc suncile din casa sa mai dau o raita prin magazine...[bang] Mama in actiune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...