Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *124*


Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

IULIA, ma bucur ca nu are nimic luta.Si noi plecam maine la tara.YUPIIII!!! mami de theodora ioana 01.09.2009 si andrei gabriel 23.07.2003 [url="http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeTheo#"]Poze Theo[/url] [url="http://picasaweb.google.ro/103420065009604887088/PozeNoi?authkey=Gv1sRgCIzozvXD6eLsOQ#"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! ma bucur sa fiu iar cu voi! mie nu mi-a mers amaratul de net si nu am putut citi in timp real.de fapt abia am frunzarit un pic deci nu prea stiu ce s-a discutat.Drept urmare nu pot decat sa fac ce stiu: sa urez La multi ani sarbatoritilor de ieri si azi! L a Buzau vremea a fost urata ,a plouat ,a tunat si fulgerat deci am stat in casa,dupa o tetativa esuata de a iesi intre doua reprize de ploaie. Facm si noi trecerea la Lactana 2 treptat si chiar am incercat supita care ieri ne-a placut insa azi mai putin.NU-i nimic ,mergem inainte! incerca sa mai citesc din urma cate ceva si revin Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009 [url="http://picasaweb.google.com/iulia0807/BebeVoios?authkey=Gv1sRgCKeA15vA4PKq2QE#5412137730955593154"]Bebe voios de mami Iulia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va zic ca am luat un scaunel de masina.pentru ca toate cele cu Isofix sunt de la 9 kg in sus,am luat un Auto Rider pentru ca asa avem si carutul si se pot folosi impreuna.dupa un an mai vedem ce va fi. Am vazut o fata noua,bun venit! Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009 [url="http://picasaweb.google.com/iulia0807/BebeVoios?authkey=Gv1sRgCKeA15vA4PKq2QE#5412137730955593154"]Bebe voios de mami Iulia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aa,si maie ceva! trebuie sa primesc coletul de la Andre cu beibicucul de la Beaba.Abia astept.sper sa fie ceea ce astept eu sa fie! Andre esti o fata tare buna! te pupam si pe tine si pe Chiara!sarbatori cu bine [pup][flo] Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009 [url="http://picasaweb.google.com/iulia0807/BebeVoios?authkey=Gv1sRgCKeA15vA4PKq2QE#5412137730955593154"]Bebe voios de mami Iulia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica Natalia e o super fetita. E maaare [olala], e luunga...[:)], are niste ochisori atat de expresivi. Are 2 dintisori draga de ea [olala]. Intindea manutele catre Maia si zambea...e atat de dulcica. Iar Maia se "dadea" la jucariile ei. Abia astept sa o mai vad. Si avea o caciulita simpatica de strumf, Fragutza de unde ai luat-o? Si, Fragutza, mami, trebuie sa rectific [:D]: Natalia seamana atat de bine cu Fragutzu' [8D] (dar si cu tine [:I], pe bune!). h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Sunt dezamagita...am crezut ca esti prietena mea...te rog sa te mai uiti la poze si sa revii..da-o incolo de treaba[:D] Daca zici ca seamana cu mine iti dau o caciulitza..am 5..ti-o dau p-aia cu inimioare...hai te rog, gandeste-te bine! Eu ma pot preface ca n-am citit mesajul asta. If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica Natalia e o super fetita. E maaare [olala], e luunga...[:)], are niste ochisori atat de expresivi. Are 2 dintisori draga de ea [olala]. Intindea manutele catre Maia si zambea...e atat de dulcica. Iar Maia se "dadea" la jucariile ei. Abia astept sa o mai vad. Si avea o caciulita simpatica de strumf, Fragutza de unde ai luat-o? Si, Fragutza, mami, trebuie sa rectific [:D]: Natalia seamana atat de bine cu Fragutzu' [8D] (dar si cu tine [:I], pe bune!). h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Sunt dezamagita...am crezut ca esti prietena mea...te rog sa te mai uiti la poze si sa revii..da-o incolo de treaba[:D] Daca zici ca seamana cu mine iti dau o caciulitza..am 5..ti-o dau p-aia cu inimioare...hai te rog, gandeste-te bine! Eu ma pot preface ca n-am citit mesajul asta.
...da. e clar. m-am mai uitat inca o data la poze. seamana foarte bine cu tine. eu ti-am spus de cand am vazut-o prima oara... mai ales in poza aia in care e cu fragutzu...seamana atat de bine cu tine...de fapt cine e domnu' ala din poza...ca nu seamana deloc...ai pozat-o cu domnu' de la cablu? astazi cred ca eram matoala. eu de cate ori sofez, ma cherchelesc inainte ca sa prind curaj. e clar. am facut o greseala. tu esti mama ei si seamana numai cu tine. imi dai caciulita? [flo] h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hepilica
Citat:
citat din mesajul lui Fragutza
Citat:
citat din mesajul lui hepilica Natalia e o super fetita. E maaare [olala], e luunga...[:)], are niste ochisori atat de expresivi. Are 2 dintisori draga de ea [olala]. Intindea manutele catre Maia si zambea...e atat de dulcica. Iar Maia se "dadea" la jucariile ei. Abia astept sa o mai vad. Si avea o caciulita simpatica de strumf, Fragutza de unde ai luat-o? Si, Fragutza, mami, trebuie sa rectific [:D]: Natalia seamana atat de bine cu Fragutzu' [8D] (dar si cu tine [:I], pe bune!). h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Sunt dezamagita...am crezut ca esti prietena mea...te rog sa te mai uiti la poze si sa revii..da-o incolo de treaba[:D] Daca zici ca seamana cu mine iti dau o caciulitza..am 5..ti-o dau p-aia cu inimioare...hai te rog, gandeste-te bine! Eu ma pot preface ca n-am citit mesajul asta.
...da. e clar. m-am mai uitat inca o data la poze. seamana foarte bine cu tine. eu ti-am spus de cand am vazut-o prima oara... mai ales in poza aia in care e cu fragutzu...seamana atat de bine cu tine...de fapt cine e domnu' ala din poza...ca nu seamana deloc...ai pozat-o cu domnu' de la cablu? astazi cred ca eram matoala. eu de cate ori sofez, ma cherchelesc inainte ca sa prind curaj. e clar. am facut o greseala. tu esti mama ei si seamana numai cu tine. imi dai caciulita? [flo] h. [recevere] [mamica] de [8**] minunata (22.09.2009). Multumesc lui DD.
Love you, baby![pup][pup][pup][pup][pup] Cum sa nu, caciulita vine impreuna cu o bluzita, pantaloni si sosetele, toate cu inimioare[:D]. Ale tale sunt! If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Crystina! [s] Numai sanatate si bucurii si fericire, alaturi de familia ta draga! [s] La multe lunite Raisa, Theodora si Paul! [s] Si sarbatoritilor de ieri si alaltaieri ca i-am ratat [s] Incep sa citesc de la coada la cap...
Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...