Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce marca de biberoane folositi?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

am ales biberoane de sticla CHICO, sunt ptimite de la o prietena [flo], imi plac pt ca se spala si se sterilizeaza usor.

 

BAZAR GENERAL PE DCid="green">[comoara]

ajutati la terapia pentru Ema pe DC[flo][flo][flo]id="blue">

Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG

 

 

Mari, mami de baietel dulce [baietel] PETRU MIHAI (23.09.2010)id="blue"> si de bomboana EMA (25.02.2002)id="red">id="purple">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Oricum cert e ca Aventul isi merita banii cu brio.si biberoanele si tetinele care sunt extraordinar de fiabile si rezistente..de fapt eu am cumparat doar un set de sase biberoane cand am nascut plus pompa de san si am mai luat recent inca 2 de alea mari...iar tetinele le-am schimbat cand erau preea putine gauri si eva manca incet.saunt EXCELENTE..si Scumpe....oricum eva mea mananca rece nu vrea nimic cald nici macar caldut..asa ca bpa-free e oricum inutil... Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Si eu am cumparat aproape tot de pe piata si am ramas la Avent. O singura nemultumire am, in ce le priveste. Uneori, cand le agit pt a se amesteca laptele, curg si tot un lapte faceam prin casa....acum m-am invatat minte si le agit la chiuveta. Voi ati patit asa ceva? Sau nu stiu eu cum sa le folosesc? As incerca si dr Brown s, dar am stoc mare de Avent[alcool] Paula, mamica [bb] Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 [url="http://community.webshots.com/user/pauladanaila"]poze[/url] [url="http://picasaweb.google.com/102703283069752686680/Botez#5533909992829233938"]poze botez[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...