Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI, Tzuni, Ralu si Doinaid="red">, sa fiti sanatoase si mereu cu zambetul pe buze! [pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

Black, e bun stilul lui, sanatos sa fie!

Liliaculeee, ce-ti mai fac copilutii?

Noi azi am fost la iarba verde...mereu am avut senzatia ca e duminica.

O seara placuta va doresc!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 25+

 

Bazar DC - ajutati copiii

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Lora [pup] Voi ati avut liber azi?[:-@] A fost vreme de gratar la PNT? -------------------------------------------------- [url="http://fuegoromaniafanclub.blogspot.com/"]Exercitiu de timp liber...[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1?vhost=community"]Albumele mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1
Multumesc, Lora [pup]Voi ati avut liber azi?[:-@]A fost vreme de gratar la PNT?--------------------------------------------------Exercitiu de timp liber...id="blue">Albumele meleid="red">
align="right" id="quote2">Da, Ralu, am avut liber. A fost soare, in general, dar a mai si plouat in reprize de cateva secunde/1-2 minute...insa ne retrageam sub brazi si nu ne ajungea ploaia - ploaie frumoasa, de vara, parca nici nu te uda. A fost fain. Acum mi-am pus un castron cu supa cu galuste, dupa atata gratar, merge unsa (nu va uitati ca nu-i potrivita cu ora, la mine de 26 de saptamani nimic nu mai e normal).Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 25+Bazar DC - ajutati copiiiTeledon pentru Dan www.inimacopiilor.ro(Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac, LA MULTI ANI! id="red"> Sa ai parte de multa, multa sanatate, de multa putere si rabdare sa intelegi 2 copii atat de frumosi si extraordinari, sa ai multa iubire din partea sotului si a familiei si tot ce iti doresti sa ti se implineasca! [pup]id="blue">

 

Ralu,id="red"> si la noi a fost liber ieri. Insa am avut program separat: sotul a stat acasa, a aspirat, sters prin toate colturile casei, iar eu cu Dragos am ajuns la mama unde se aflau nepoteii.

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac, La multi ani, sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia minunata si de prieteni cat mai buni!id="red"> [pup][flo]

 

Vremea asta ma deprima...m-am saturat de nori si ploaie, parca nici nu are de gand sa mai vina vara...

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 25+

 

Bazar DC - ajutati copiii

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Nici nu stii cand se termina ziua si nu-ti vezi capul de treburi. Sunt multe si marunte, nu se poate vorbi de proiecte de anvergura, dar tocmai pentru ca sunt in numar mare, ti se aglomereaza agenda de lucru incat pare a fi una din cele mai incarcate zile. Ar fi bine sa lasi planurile mai grele pentru altadata, pentru ca azi dai randament numai in activitati banale, de care scapi repede. Vei fi multumit ca poti sterge de pe lista mai multe puncte mici dintr-un foc. si Magnetismul tau va fi si mai puternic acum, iar rezultatul va fi acela ca poti fi mai convingator (convingatoare) si te poti impune fara niciun fel de dificultate, iar viata ta sociala va deveni mai plina de farmec. La locul de munca sa fii in garda si sa nu adopti o atitudine aroganta sau provocatoare, pentru ca unii dintre colegii tai sunt gata sa te atace. Este posibil ca tonusul sa se diminueze, iar apetitul tau sa scada. Asteapta-te la prime emotionanate inimii tale, care vor compensa dezamagirile de pe alte fronturi. Lora, si la noi este o vreme sa-ti tai venele, nu alta! Acum ploua, si este innorat, si intuneric, acum se vad petice de cer saenin si nitel de soare. Partea nasoala e ca l-am scos ieri pe Dragos afara si ne-a prins vreo 3 runde de ploi de vara, incat de dimineata a dat in tuse seaca, nas infundat si mic dejun mancat pe 3/4. [q] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai [papica][papica][papica][yum][xdulci][pepsi][pepsi][pepsi][cafea][cafea][cafea][pahar][berica][bere][fum] si apoi va astept la o [roker][colegi][harp][disco][disco][disco] pe toate fetele!!! Multam din suflet!! Aici este o vreme super [olala] Are vremea personalitate. Ce s-o fi gandit? Daca e ziua mea, pai sa fie frumos macar la Galati [:D] Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliac, eu sper sa te sabatoresti cat mai frumos! [pk][pk] Se pare ca si la Brasov este soare acum, insa nu stiu daca apuc sa ies cu Dragos afara (poate mama de dupa-masa). Ce nu refuz deloc este cafeaua si cola, parca sunt o drogata, numai din asa ceva traiesc. [:D] Ah, si numai am sani! [q][q] Am fost sambata la un botez si atarna rochia pe mine ca pe un cuier! Vreau silicoaneeee! [alcool][alcool][alcool] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...