Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

Black, gand la gand...chiar am intrat sa te intreb ce-i cu alerta asta, ce stiti? Numai ca n-am rabdare sa citesc cu atentie tot ce-au scris aia in comunicat..ne faci un rezumat? Pleaseeeee....care-i grupa de risc? La adulti e riscant? Ce se poate face? Eu nu-s paranoica, de felul meu, dar prefer sa fiu bine informata. Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 25+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802"]Bazar DC - ajutati copiii[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora, pe scurt: toti copiii pana in 15 ani sunt la risc! Se pare ca cei pana in 5 ani sunt cei mai vizati! Se raporteaza toate cazurile de paralizie flasca indiferent de varsta, se considera ca orice copil cu doar 3 vaccinari antipolio este la risc (adica nu-i suficient daca a fost vaccinat 1 data sau de 2 ori). Maine merg la o conferinta cu toti medicii de familie si voi intreba mai multe. Dar, sincer, pe mine m-a luat cu fiori reci citind adresa. [q] Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Ralu,id="red"> si la noi a fost liber ieri. Insa am avut program separat: sotul a stat acasa, a aspirat, sters prin toate colturile casei, iar eu cu Dragos am ajuns la mama unde se aflau nepoteii.
align="right" id="quote2">
Ce viata pe unii...[:-@]

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...id="blue">
Albumele meleid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Nici nu stii cand se termina ziua si nu-ti vezi capul de treburi. Sunt multe si marunte, nu se poate vorbi de proiecte de anvergura, dar tocmai pentru ca sunt in numar mare, ti se aglomereaza agenda de lucru incat pare a fi una din cele mai incarcate zile.
align="right" id="quote2">
Da, exact impresia asta am avut-o azi.
Si totusi, a fost prima zi dupa mult timp, cand chiar am plecat fix la finalul programului. Niciun minut suplimentar.

Citat:
Ar fi bine sa lasi planurile mai grele pentru altadata, pentru ca azi dai randament numai in activitati banale, de care scapi repede.
align="right" id="quote2">
si exact asa am facut [:-)))]


Citat:
Magnetismul tau va fi si mai puternic acum, iar rezultatul va fi acela ca poti fi mai convingator (convingatoare) si te poti impune fara niciun fel de dificultate, iar viata ta sociala va deveni mai plina de farmec.
align="right" id="quote2">
cat adevar, frate... de multa vreme n-a mai fost asa...

Citat:
Asteapta-te la prime emotionanate inimii tale, care vor compensa dezamagirile de pe alte fronturi.
align="right" id="quote2">
100000000% adevarat. O zi fantastica azi [pk]



--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...id="blue">
Albumele meleid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hey, m-ati lasat singurica? -------------------------------------------------- [url="http://fuegoromaniafanclub.blogspot.com/"]Exercitiu de timp liber...[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1?vhost=community"]Albumele mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1
Hey, m-ati lasat singurica?--------------------------------------------------Exercitiu de timp liber...id="blue">Albumele meleid="red">
align="right" id="quote2">Nu draga, vezi ca io-s langa butoiul cu varza [:D] Ma dreg! Voi pe unde-ati plonjat??Aici este atat de cald si de frumos afara ca-mi vine sa nu stau in casa deloc, dar...cineva trebuia sa faca papa de bebelusi. Aproape zilnic, fir-ar sa fie. Dar bine macar ca mananca.In alta ordine de idei, maine am prima sedinta cu parintii...la scoala! Va spun sincer ca am emotii. Deja ma intreb cu ce mama zmeului ma imbrac ca stiu ca prima impresie conteaza, mai ales ca io n-am vazut-o pe Doamna (si reciproc) niciodata. Sa fiu eu, cea de toate zilele, cu blugi si un tricou sau o camasa?? Si cu vesnicii adidasi in picioare?? Si cu rucsac pe spate???Sau sa ma incumet sa calc vreo rochita? Si cu poseta si cu tocuri??Moama, am o gramada de dileme.Nu stiu cum as putea face fata pe tocuri cu Radu dupa mine...ca na, trebuie sa vad cum il plantez pe undeva, apoi pe Andra trebuie sa o azvarl si pe ea undeva, maica-mea sa bage foc in soba...ca eu nu apuc sa gatesc si pt astia mari [:D]...si taica-miu nu stiu daca se descurca cu 2. El se descurca...dar cu cate unul pe rand.Sotul...dupa cum povestesc, nu intra in nicio schema. El lucreaza zi lumina si am sentimentul ca-i place treaba asta. Deh, criza...Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Poftiti la o cafeluta!

Liliacule, parca vorbesti de mine cand zici tricou, adidasi si blugi! [pk] Eu zic sa fii naturala, dar, totusi, sa iei o camasa in locul tricoului...asa, pt. prima impresie. [:-@] Succes! [pup]

Ralu, erai singura la ora aia doar....acum unde esti,de ex.?

O zi buna va doresc!

 

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+

 

Bazar DC - ajutati copiii

 

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma vedeti pe mine ieri la marele simpozion de la Ramada cu toti medicii de familie: blugi, tricou, un pulover din lana (era racoare dimineata), pantofi sport si-o geanta tip sac asortata la pantofi. [:D] In rest si eu si Dragos suntem mucosi, asta mic cu febra si nu maanca. Ma dispera! [q]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Sa ma vedeti pe mine ieri la marele simpozion de la Ramada cu toti medicii de familie: blugi, tricou, un pulover din lana (era racoare dimineata), pantofi sport si-o geanta tip sac asortata la pantofi. [:D] In rest si eu si Dragos suntem mucosi, asta mic cu febra si nu maanca. Ma dispera! [q]Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
align="right" id="quote2">Oooof, las' ca trece! [pup] Multa sanatate! Deci facem parte din aceeasi gasca imbracata sport, se pare! [pk] Stati sa ma vedeti pe mine, ca ieri mi-am cumparat niste pantalonio din aia drepti, elastici, negri, f. subtiri, stau stransi pe picior...n-am avut in viata mea si am acum, ca-s insarcinata! [alcool] Da-mi plac ca ma fac slaba! [:D] Si merg la bluzele mele lungi si largi.Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+Bazar DC - ajutati copiiiTeledon pentru Dan www.inimacopiilor.ro(Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...