Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

'Neata! Deci ati facut-o lata asta-noapte, fara mine, ai? [8D] Iaca va ofer eu o cafea, sa va reveniti din mahmureala! Zeama de varza o aduce Liliac, ca tot zicea ea ca are treaba pe la butoi...[:-@] Eu sunt acasa azi, din motiv de picioare inca umflate, nu va zic cum aratau aseara...[alcool] asa ca trecem pe regim fara sare, ca nu se mai poate. Cu mici exceptii, ca, de ex., azi de dim. mi-a fost pofta de paine cu pate si-am mancat o felie...si nici macar nu mi-a placut. O zi cat mai buna va doresc! Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+ [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152585"]Bazar umanitar DC - ajutati copiii[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

black LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!id="red">id="size3">[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

 

 

mi asa dor de voi dar nu am inca net acasa, mai dureaza vreo 2 luni cred pana ajung si eu sa am net 24 de ore.

suntem in tara pt 2 saptamani, eu tocmai am terminat faculta, mai am cateva examene si apoi plecam catre Franta.

suntem bine, alex e mare, in toamna merge la scoala.

va [pup][pup][pup][pup]cu mult drag pe toate.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult, muuuuuuuuult de tot pentru vorbele frumoase! [pup] Mi-au mers toate fix la inima, sunt cu lacrimi in ochi! [:D] Va dau de baut, cum sa nu, si de mancare pentru Lora, insa doar asa, virtual, caci in realitate nu am pregatit nimic. [q] Si nici dispozitie nu am: Dragos este si febril, si kkcios de dimineata, dupa o zi si-o noapte chiar bune (fara febra, 2 scaune normale). Si fix asta imi doresc de ziua mea: ca cel mic sa se faca bine, sa pot pleca la Sibiu linistita (pt examen). Nu va spun ca invat pe fuga, cate 30 de minute cand cel mic este linistit sau doarme.

 

Loraid="red">, mare grija cu sarea ascunsa (din paine, mezeluri, branzeturi). Cu tensiunea cum stai? [pup] Ti-as spune de ceva ceai de musetel sau papadie (diuretic), insa asta numai cu acordul ginecologului! [flo]

 

Ralu,id="red"> nu stiu din ce traieste cel mic. Chiar nu stiu! [q]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui olim
black LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!id="red">id="size3">[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]mi asa dor de voi dar nu am inca net acasa, mai dureaza vreo 2 luni cred pana ajung si eu sa am net 24 de ore.suntem in tara pt 2 saptamani, eu tocmai am terminat faculta, mai am cateva examene si apoi plecam catre Franta.suntem bine, alex e mare, in toamna merge la scoala.va [pup][pup][pup][pup]cu mult drag pe toate.
align="right" id="quote2">Olim, felicitari pt. terminarea fac.! [pup] Numai bine si pupici lui Alex!Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+Bazar umanitar DC - ajutati copiiiTeledon pentru Dan www.inimacopiilor.ro(Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s][s][s]

La multi ani BLACKGIRL!!!

Sa fii fericita si iubita si apreciata de cei dragi!!!
[s][s][s][s][s]
[pup][pup][pup][pup][pup] ____________________ [url="http://picasaweb.google.com/home"]Poze Razvanel[/url] [url="http://minuneameamica.blogspot.com/"]Happy-mamy[/url] Adina[mamica]de[buburuza][url="http://www.totsites.com/tot/razvanmic"]Razvan mic si frumos[/url](14.08.2009)
"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena Adinaid="red">, multumesc si tie de urari! [pup] Ce face bb Razvanel?

 

Olim,id="red"> felicitari pentru licenta![pk][pk] Iti foloseste ce ai terminat, acolo, in Franta? Se recunosc studiile? Si mie nu-mi vine sa cred ca deja Alexandru merge la scoala! [wow] Dar la ce varsta sunt copiii deja scolari? Mie imi da ca nu are mai mult de 4 ani si este totusi prea mic! [bibe]

 

Liliacid="red">, cum fu la sedinta cu parintii? Si eu am avut azi soc: cum mai, Andra este in clasa I????? [wow] DEJAAAAAA???? Parca mergea la gradinita! Cand a crescut asa mare???? [:D]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

blackid="green">- Razvan e un nazdravan.Sta in picioare fara sa se tina,ii place sa mearca tinut de manute,papa tot ce ii dau[:D],e un smecher mic.[pup]

 

____________________id="limegreen">

 

Poze Razvanelid="purple">

Happy-mamy

Adinaid="red">[mamica]de[buburuza]Razvan mic si frumosid="purple">(14.08.2009)id="Comic Sans MS">

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)
id="purple">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit la party [pk]

cu ce ma servesc?

 

Delia, eu am inteles ca Liliana inca nu are printesa scolarita. Abia la toamna. Dar acum e prima intalnire asa, ca inainte, intre invatatoare si parinti.

Sper ca n-am inteles prostii.

 

 

Adina, cu cine seamana pustiul la smecherii, cu mami sau cu tati?

 

Lora... ai grija de tine.

 

Olim, te [pup]si mi-e dor de tine.

 

--------------------------------------------------

Exercitiu de timp liber...id="blue">

Albumele meleid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nooo, vin si eu daca-i rost de petrecere! [pk]

 

Va pup pe toate si va doresc o seara placuta!

 

Ralu, nu mergi in week-end la Pascani? Noi mergem de maine seara la cumnata-mea, ca duminica il boteaza pe bb2 al ei.

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...