Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

'Neata!

Sunt in concediu, am facut varicela...[:D] E de rasu-plansu, nu? Daca n-am facut la vremea mea, na...fi-mea a fost darnica.

Ralu, a fost la un restaurant micut, ca au facut ceva doar in familie, langa scari, langa politie, ceva cu M...nu mai stiu, arata fain, in portocaliu si verde.

Va pup si fug in pat, ca mi-e un sooomn!!!

O zi buna!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pe scurt, acum am aterizat din Sibiu, unde am sustinut examenul la primul modul de eco, plecata fiind de 2 zile. Sunt daramata, la propriu si la figurat, mi s-a luat deja de tot si toate. Sunt intr-o pasa extrem de proasta si asta datorita colegilor. Mai mult nu are sens sa dezvolt.

 

Liliac,id="red"> curat ghinion ce ati patit voi! [q] La Brasov sunt vreo 3 oreliste la Spitalul de Copii, dar nu am avut tangenta cu niciuna pana acum. Asa ca nu am niciun fel de parere: nici buna, nici rea. Sper ca pana azi sa fi rezolvat cumva cu bb Raducu. [pup] Cu Braila, iti dai seama, ca nici poveste de intalnire, mai ales ca stam doar 4 zile, avem agenda plina de intalniri si eu deja am o mie de draci caci trebuie sa-i respect si programul lui Dragos. Plus ca tie cu 2 copii mici numai usor nu-ti este! [pup]

 

Lora,id="red"> bafta la scarpinat! [:D] Sper sa scapi usor, doar cu cate o buba ici colo! [pup]

 

Adinaid="red">, La Multi Ani! Sa ai parte de multa sanatate, de cat mai multe dorinte implinite si fie ca bb Raducu sa iti insenineze toata viata cu zambetul lui! [flo]

 

Raluca,id="red"> eu sunt cea de pe mess. Insa intru cat imi citesc mailurile si atat. Sotul nu intra niciodata. Dar uite ca de acum voi incerca sa stau mai mult! [:D]

 

Olim,id="red"> multa sanatate lui Alexandru! [pup]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI TUTUTOR COPIILOR!!!!!! Mamici, sa va bucurati de fiecare secunda alaturi de copii, sa va aduca numai zambete de fericire in viata, sa fie sanatosi, sa fie feriti de griji, sa aveti timp si energie sa copilariti alaturi de ei! id="red">id="size4">

 

La Multi Ani, Aida! id="purple"> Sa ai parte numai de cer senin in calea vietii, sanatate, putere, energie, multe bucurii alaturi de baietel! [pup]id="blue">

 

Ce cadouri le luati celor mici? [:D]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! La multi ani, copii mici si mari! [pup][flo] Aida, LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si sa ai parte de tot ce e bun si frumos in viata! [pup][flo] Black, eu i-am luat o carte cu CD, "Povestile domnisoarei firicel", o periuta noua de dinti si o cutie cu creta, iar taica-su i-a facut o carte cu dedicatie, "Citeste si zambeste" - am la semnatura, face el cartile. Iustinei ii plac mult cartile. O zi buna la toata lumea! Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 26+ [url="http://community.webshots.com/album/577049286UYRuhK"]Carti personalizate[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152585"]Bazar umanitar DC - ajutati copiii[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=135498"]Teledon pentru Dan[/url] www.inimacopiilor.ro (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Copii, La Multi Ani mamici cu suflet de copii, La Multi Ani tuturor celor care simt ca azi in suflet le este sarbatoare
id="size3">

 

Aiducid="red"> mamis, iti scriu si aici "LA Multi Ani!!" din tot sufletul.

Noi suntem si partenere de "suferinta" la dovlecei [:D]

 

Noi pentru Radulescu nu am cumparat decat o para si un kil de caise [:D] iar Andra a vrut ceva cu "Cristale magice". Acum incepe tragedia ca deh, cristalele alea se "cristalizeaza" in 2-3 saptamani. E greu si sa astepte pana maine seara pana deschide capacul asa ca atunci cand va fi gata...sunt convinsa ca nu va mai prezenta niciun interes. Oricum, asta si-a dorit, asta a obtinut [:D]

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, La multi ani!!!! id="red">Imi lipsesti, chit ca poate mai citesti din umbra, iti doresc multa sanatate, multe bucurii alaturi de fetita de ciocolata si poate dai un semnde viata in trecere spre Sf. Gheorghe! [pup]id="purple">

 

Lora,id="red"> super tare cartile personalizate! [olala][olala] M-ai lasat paf, iar daca imi spui ca le face chiar sotul tau...[wow] As vrea cateva detalii in plus, chiar si pe PM daca se poate! Cum mai stai cu bubele? In a cata zi de suferinta esti? [pup]

 

Liliacid="red">, zau ca nu am mai auzit de asa cristale. Numai minunatii ati luat voi la copii! Sper ca Andra isi face ceva bijuuri frumoase din ele.

 

Noi lui Dragos i-am luat ceva ca pe timp de saracie [V]: un scaunel mititel si un set de jucarii pentru nisip. A fost incantat, toata ziua se urca pe scaun in picioare si se admira in oglinda! [:D]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help][help][help][bang][batcap][cusca][:(!]

[haibat][nervo][toanerele[zirea][zid]

 

V-am descris in toate imaginile posibile starea pe care-o am...[bang]

Bube vad ca abia de-acum incep sa-mi apara tot mai multeeee....le urasc...si-au si-nceput sa ma manance, am o stare de nervi de-mi vine sa strang de gat pe careva...scuze! [alcool] Azi e a treia zi, dimineata am avut iar febra, dar n-o las defel sa urce, cum fac 37 cu 1, cu 2, iau un paracetamol, pun otet, fac un dus mai rece...in rest sunt ok, supravietuiesc!

 

Luna, La multi ani si de la mine, sa fii sanatoasa si sa ai parte doar de bucurii! Pupa cretulina! [pup][flo][flo][flo]

 

Black, sunt frumoase cartile, da. O sa-si faca si site, astea sunt doar facute de el si scrise de altcineva, are doar cumparat dr. de autor, dar zice ca vrea sa scrie el povesti pt. copii si, mai ales, ceva carti pt. 10-14 ani...il cred in stare, ca doar e sotul meu! [:D]

Daca vrei vreo carte vreodata, trebuie sa-mi spui de care, pentru ca am nevoie de datele copilului, ale prietenilor de joaca..depinde de carte. Pretul lor era de 25-30 de lei, insa acum le vinde cu 20, ca e criza. [alcool]

Cadourile lui Dragos au fost f. potrivite, nu "de criza", cum zici tu...e 1 iunie, doar, nu ziua de nastere, nu-mi plac parintii care cumpara cadouri de milioane cu astfel de ocazii.

Va las ca ma apuca istericalele de la mancarimeeeeeeeee!!![bang]

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...