Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

nu pot sa scriu nici colorat si nici sa maresc caracterele

[bang][bang]nu stiu ce are.

lora super faine cartile, si eu as vrea una, cam cat ar costa posta pana la maramures?

o seara excelenta tuturor[pup]

tineti pumnii ca mai am maine 2 examene si inca unu vineri si gataaaaaaaaa am terminat faculta[pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olim, cred ca vine ca si colet si e 3 lei, iar cu plata ramburs e 6 lei - eu asa stiu. Doar daca poate fi pusa in plic sa fie mai ieftin, ii zic lui Eugen sa intrebe la posta.

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loraid="red">, saracie-saracie, insa eu vreau 3 carticele din acelea: cate una pentru nepotei si una pentru Dragos. Stai linistita cu bubele, treeec repede-repede! [pup]

 

Olim,id="red"> succes la examene! La sfarsit asteptam bauta virtuala! [:D]

 

Si....

 

LA MULTI ANI, LORAAAAAAAAAAAAAAA!!!!id="red"> Sa ne traiesti o mie de ani, la fel de frumoasa, sanatoasa, saritoare oricand la nevoie, viata sa-ti astearna numai bucurii si zambete in calea ta, fetitele sa-ti aduca numai riduri de fericire, iar sotul sa te iubeasca mai mult ca in prima zi! [pup]id="size6">id="purple">

 

 

Mercedes,id="red"> sa-ti traiasca printesa cu plete blonde! [olala][olala][olala] Sa aiba parte de sanatate, mult noroc in viata, multa iubire si viata sa nu o dezamageasca niciodata! [pup]

 

Dragos ia micul dejun, sper sa nu ne lalaim prea mult, caci vreau sa-l scot in parc. Si-a gasit si el 2 baietei de varsta apropiata si se pare ca nu-i chiar atat de antisocial pe cat il credeam. Inca tot "ma-ma" vorbeste, in rest sunete pe limba lui!

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, La Multi ANI!!!!
Sa fii sanatoasa, sa nasti usor, sa ai parte de o bebelusa cumintica si sa te bucuri de tot ce-ti ofera viata. Nu stiu ce sa-ti zic cu bubitele...ca habar n-am [:(] dar iti doresc sa poti trece peste toate cu bine si fara prea multe mancarimi. Asta cu cartile este f interesanta. Avem si noi una primita de la cineva si e tare interesant ca unul din personajele de poveste este chiar fii'mea [:D] O caut de juma de ora sa vad cine a scris-o si pe unde-i facuta...dar ca un facut a intrat in pamant [bang] O astept pe Andra sa vina acasa sa mi-o scoata din vreun loc "secret" Black Astea-s [url="http://web13.net/wp-content/uploads//2010/03/cristale-magice-d-toys-jocuri-educative.jpg"]cristalele magice[/url][:D] De fapt nu insiram nimic, e mai mult o chestie de "alchimie" PArtea nasoala e ca iti trebuie rabdare ca nebunia creste in 2-3 saptamani. Le-am pus de marti in borcan si de-atunci ne uitam ca rama la bordura sa vedem daca au "crescut" vreun pic. E frustrant pentru un copil mic sa nu se intample ceva magic dinr-o data dar in felul acesta incerc sa-i cultiv rabdarea care la noi lipseste cu desavarsire. Mercedes Sa-ti traiasca printesa si sa o petreceti frumos. Asteptam sa ne dai vesti si eventula sa ne arati cum a suflat Bia in lumanarici! olim tinem pumnii strans-strans [grup]! Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009) Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci! [url="http://talentedenazdravani.ro/blog/2009/11/11/sa-ne-jucam-de-a-concursul-2/"] D'ale Andrei [/url] [url="http://pentrucopiiimei.wordpress.com/"] Vremuri [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, Liliac, va multumesc din suflet pentru urari! [pup][flo]

Black, trebuie sa-mi spui de care vrei - pt. Dragos cred ca merge cea rosie, aventura la circ. Nepoteii cati ani au? Ca sa stiu sa-ti trimnit detaliile - cerintele- pt. carti pe PM.

Scuze ca nu scriu mai mult, dar ma mananca "pardalnicele" astea si n-am stare!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] la toate gemanutele ...

 

La cat de comunicative suntem noi, fetele din gemeni, ma asteptam sa fie un topic plin [invazie]

 

La multi ani cu sanatate, Lora ! Citisem la umanitare de problema ta si mi-am adus aminte ca esti gemanuta ca mine [flo]

 

 

....................................................................................

De vanzare[shopi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[s] la toate gemanutele ...La cat de comunicative suntem noi, fetele din gemeni, ma asteptam sa fie un topic plin [invazie]La multi ani cu sanatate, Lora ! Citisem la umanitare de problema ta si mi-am adus aminte ca esti gemanuta ca mine [flo]....................................................................................De vanzare[shopi]
align="right" id="quote2">Pai si nu este plin??Hai aici in trupa [grup] si-o sa fie...si mai plin. Parol ca suntem de treaba [olala]Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

liliac1 ,am scris si eu aici pe la vreo 2-3 topice anul trecut parca [alcool] Eu va mai urmaresc asa din umbra,dar promit sa scriu mai des ...de beut nu va mai dau, ca a trecut ziua mea,deci am scapat [:D] ...dar vine ziua lui fimiu pe 8 iunie si marchez ceva cinste si aici [flo] .................................................................................... [url="http://news.webshots.com/album/577173456KKepuz"]De vanzare[/url][shopi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...