Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
liliac1 ,am scris si eu aici pe la vreo 2-3 topice anul trecut parca [alcool]Eu va mai urmaresc asa din umbra,dar promit sa scriu mai des ...de beut nu va mai dau, ca a trecut ziua mea,deci am scapat [:D] ...dar vine ziua lui fimiu pe 8 iunie si marchez ceva cinste si aici [flo]....................................................................................De vanzare[shopi]
align="right" id="quote2">kokiy La Multi Ani si tie!! Ce conteaza ca a trecut??? Orice zi poate fi o sarbatoare [olala]Si..te-asteptam si pana pe 8 si dupa 8 incolo [grup][pup]Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy"> D'ale Andrei Vremuri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Se vede ca-s afectata rau! [alcool]

Am uitat sa-i zic lui Mercedes La multi ani pentru Bia, sa creasca mare si sanatoasa si fericita!id="red"> [pup][pup][pup][flo]

Deci va astept la mine, dar doar daca n-ati avut varicela, ca nu va doresc! De mancare astept sa faca sotul, din aceleasi motive...n-am stare nici 5 minute in aceeasi camera, dar sa mai si gatesc...Da-mi trece mie!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor gemenilor nascuti din 22 mai pana azi:

SunSmile

Alynutza

Tzuni

Raluca

Doina

Liliana

Blackgirl

Adina

sotul lui Olim

Aida

anamariame

Luna

Lora

si normal fetitei mele( se pune inca nu are cinci ani ci doar dupa ora 15 ).

 

sa fiti fericiti si sanatosi alaturi de cei dragi voua.

 

Multumesc pentru urarile adresate biei, sper eu sa am poze de la gradi cu tortu si trupa de la gradi.

 

lora -dar tu taman acum ti-ai gasit sa faci varicela? stiu io [:D]n ai avut chef sa faci de ale gurii si ti exploatezi sotu...

Lasa ca am mai avut eu o zi din asta nasoala de tot in 2005 la 9 zile dupa ce am nascuta pe bia ma ducea salvarea inapoi la maternitate... nici pana azi nu stiu ce am avut dar dupao doza de cal de augumentin am scapat.

 

Deci fetele va astept sa va dau cate o [cheers][berica][cafea][papica][pepsi] si cam atat ca e criza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam de sustinere la examen, a avut efecta, am luat un 10 la referat si un 8 , mai am un examen si gataaaaaaaaa[:-@][pk]

lora mai pove pe aici . ca ma intereseaza si pe mine o carte[pup]

ma duc la tuns si la medic pe la 5 si mai revin

o zi faina va doresc[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kokiyid="red">, La multi ani si tie! Si fetitei tale, in avans! [:D]

 

Liliac,id="red"> m-am lamurit cu cristalele, dar tot este un cadou fain! Cat despre rabdare la 5-6 ani, cred ca ai pretentii mari! [:D] Ce face bb Raducu? Creste, creste? [pup]

 

Lora, id="red"> dau detalii in PM. Insa azi te las sa te sarbatoresti in liniste! [pup] Nu merge sa te ungi cu mixtura mentolata? Chiar ca imi pare rau ca ai luat varicela! [pup]

 

Olim, id="red">felicitari! Cand ai sustinerea licentei? Si scuze ca te intreb din nou, dar in ce te "licentiezi?" [:I]

 

Mercedes, id="red"> arunca si la mine o felie de tort! Daca este de ciocolata arunca tot tortul! [:D] Si NUU, nu am pofte de [gravi]! Pe astea le are Lora, insa cioco prea multa in sarcina nu-i buna! [:D]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, black, vorbim maine, sper sa ma simt si mai bine si sa am rabdare sa stau la calculator...acum nu prea am, ca mancarimea asta ma agitaaaa, de numa'! [bang]

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum stati cu moralul astazi fetelor ??? Eu de cand a inceput ziua sunt numai intr-un ras [:D]

 

blackgirl0, multumesc de urari...baietelul face 3 ani pe 8iunie...ai retinut tu ceva,am si o fata,dar e mai mare, si e nascuta in decembrie[pup]

 

....................................................................................

De vanzare[shopi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata la amiaza

nu-mi ziceti nimic, ca dorm inca

nu ma puneti sa respect reguli gramaticale ca nu vad bine

nu ma mai manancaaaaa!!! Yes-yes!!!

Deci sunt pe drumul bun!

Kokiy, rad alaturi de tine, da' dupa ce-mi trece durerea de cap, ca m-am trezit brusc c-a sunat nu stiu cine la usa...nu stiu cine a fost, da-l urasc!

O zi bunaaaa!!!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 27+

 

Carti personalizate

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare si de la noi[pup] black anu viitor liceenta ca anu asta nu am vreme[bang] atunci am si dizertatia la master si impusc doi iepuri odata, adica sper sa ii si prind ca stii tu vorba aia [:D]termin inginerie economica in agricultura fetelor va doresc de pe acum LA MULTI ANI!tuturor gemenelor, nu stiu cand o sa mai intru, noi dimineata avem avionul spre casa. va [pup]pe toate, va doresc o vara excelenta, concedii si vacante asa cum le visati[flo] ne mai auzim noi[pk][pk][pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...