Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gemanutzelor - LA MULTI ANI!!!... (42)


Recommended Posts

liliac-ai fata mare ce mai,felicitari pentru absolvirwa gradinitei!

 

black-sigur ca da si multumesc mult.

 

Ieri barbatii casei ma intrebau ce vreau de ziua mea la care am raspuns ca nimic nici macar flori in afara de reparatia capitala a dintilor la care lucrez acum care ne costa o caruta de bani.

La care baiatul..,, mami in sfarsit nu cheltui si tu aiurea banii,, deci ce sa va mai spun el e leu nu geaman...am ce sa comentez?

 

kokiy- ce fain ca poti sa i teleportezi eu n am sansa asta pentru ca nu vor sa stea la parintii sotului.In afara de tabara la care va merge cel mare peste zece zile chiar nu stiu unde vom mai merge.

 

lora- foarte fainute cartile, felicitari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata!

Mercedes, m-ai facut sa rad...ce baiat practic ai! [pup]

Nici noi nu mergem nicaieri vara asta...si nici Iustina nu sta la bunici...sper ca macar un week-end undeva sa putem si noi pleca, mai vedem.

O zi buna va doresc1

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 28+

 

Carti personalizateid="red">

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercedesita La Multi Ani fetita draga!! Sa fii sanatoasa si sa te ucuri de minunile din viata ta! Sa petreceti minunat!

 

black n-am gasit ORL-ist dar vad ca deocamdata am rezolvat-o cu aerius. Cand l-oi gasi o sa fac si niste investigatii... Tu cum mai esti?

 

kokiy supercadou [olala] Si se descurca cu manevratul lui? Ca iti trebuie ceva tehnica...

 

Cat despre concediu...noi sa vedem daca tati al nostru pupa ceva zile libere. Deh, el lucreaza in mediu privat si e mai compliact un pic. Oricum, s-a obisnuit asa...ca de 3 ani n-a mai vazut ce-i ala concediu, n-ar fi nicio noutate...

 

Liliana, [comoara] Andra-Maria (29.09.2003) & [baietel] Radu-Mihai (21.10.2009)

 

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!id="Comic Sans MS">id="navy">

 

D'ale Andrei

 

Vremuri

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

kokiy supercadou [olala] Si se descurca cu manevratul lui? Ca iti trebuie ceva tehnica...

align="right" id="quote2">

Daaaa,cum sa nu [alcool] ...noi stam la curte,copii se joaca cu biciclete,role si alte d'astea pe strada,bineinteles supravegheati,oricum trec foarte rar masini ...Razvan se duce cu skateboard-ul la cateva case mai departe,unde un vecin are o panta la intrarea in garaj,se pune in fund pe skate si se da la vale [:D]

....................................................................................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci ne-am intors din "super" concediu de la soacra! [bang] Am asteptat tot timpul sa ajung din nou acasa, la noi! Nu prea am multe de spus: canicula (Dragos de caldura abia putea sa doarma, plus ca ne dadea trezirea spre 7 [bang]), socrela care mi-a "facut-o" chiar in prima zi, de am ajuns o ignor complet si sa jur ca numai calc pe-acolo cativa ani de acum inainte, praful/orasul dezolant/murdaria/cateii vagabonzi/gunoiul de pe strazi si tot ce vreti de nu mai vreau sa vad partea aia de tara prea curand.

 

Imi pare rau, Liliacid="red">, chiar ma gandeam la tine cum rezisti cu canicula, cu bb Raducu in casa (sper ca aveti totusi AC) sau pe afara [pup]. La socrela, in parcul din fata blocului isi fac veacul cateii si betivanii (am numarat cam 5 carciumi de cartier [alcool]), sper sa nu fie cazul tau. Noroc ca in fiecare zi ne-am facut program de iesit prin parcul Mare (?) si pe faleza (fantana arteziana era oprita, probabil seceta [V]). Ah, si cireasa de pe tort, ieri moare vecina de la 4, gasita in casa de-o cunostinta. Bine ca nu m-am bagat (eram prin zona), fiul ei un neica nimeni, sarac (i-a imprumutat soacra-mea haine si cearsafuri pt mama lui). Azi ne spune socrela ca o tine pe decedata in casa, in caldura, cu geamurile inchise de miroase in toata scara. Norocul nostru ca am am plecat "la timp". Oribil concediu, numai vreau! [q]

 

La Brasov ploua, este innorat, insa ma bucur ca este racoare, chiar rece bine! [:D]

 

Lora,id="red"> ai grija de burtica pe vreme de caldura! Multa apa! [pup]

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black, bine ai revenit! [pup] No, macar s-a terminat. Ce mai face Dragos? Poze noi, ceva?

Doina, ma bucur sa te mai zaresc!

O zi buna la toata lumea!

 

Lora, mami de Iustina si [gravi][fetita] 28+

 

Carti personalizateid="red">

 

Bazar umanitar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan

www.inimacopiilor.ro

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...