Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *189*


Recommended Posts

Wow, da' munciti, nu gluma! Eu nu fac nimic anul asta, nu gatesc nimic, hai, poate o friptura, dar inca ma mai gandesc. Azi am dat un pic cu aspiratorul si am sters parchetul si praful si atat. Sper sa isi revina Eva rapid, sa putem pleca in vizite (la parinti, nu in alta parte). Altfel aducem oalele cu mancare la noi [:D] Imi pare rau ca nu am pus din timp niste iarba de pisici la crescut, sa fi pus oua rosii in ea. Dar abia azi mi-am adus aminte si pana duminica oricum nu creste. Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anamariame
Wow, da' munciti, nu gluma! Eu nu fac nimic anul asta, nu gatesc nimic, hai, poate o friptura, dar inca ma mai gandesc. Azi am dat un pic cu aspiratorul si am sters parchetul si praful si atat. Sper sa isi revina Eva rapid, sa putem pleca in vizite (la parinti, nu in alta parte). Altfel aducem oalele cu mancare la noi [:D] Imi pare rau ca nu am pus din timp niste iarba de pisici la crescut, sa fi pus oua rosii in ea. Dar abia azi mi-am adus aminte si pana duminica oricum nu creste. Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
eu nu gatesc nik special, duminica o friptura, salata, drob si placinta face mama, oua a vopsit tot mama... nu stiam de iarba de pisici.... eu am pus grau la incoltit si apoi in pamant,acum e verde, super arata... asa fac in fiecare an si pun in diverse forme, cutii sau intr-un platou in mijloc o oala mai mica decat platoul pa margine pun pamant cu grau, pana incolteste si creste putin las acolo oala, apoi o scot si in locul ramas gol pun oualele vopsite.
[buburuza]dragastoasa de[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503 pe 12 plecam la Cluj, avem zi plina acolo pe 13, iar pe 15 vom fi la Timisoara. Fetele din zona....poate ne vedem
Pai cand va intoarceti din Cluj sau Timisoara, faceti un ocol si prin Deva, da ?!!! Va asteptam cu o cafea buna buna !! Veniti [olala]?? Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi astazi ne-am plimbat toata ziua, am fost la cumparaturi si acum dormim, nimic nou [:D] Anamariame, nici eu nu pregatesc chiar nimic pt ca ne face mama plus ca duminica mergem la ea iar luni la soacra mea asa ca pe acasa nu mancam ! Curatenie am facut ca de obicei, nu m-am dat peste cap . Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare [pup] Intru si eu rapid pentru un raport scurt apoi fug la nana ca sunt franta de oboseala. Ieri am fost la revizie si vaccin. Avem 8.600 kg si 75 cm, 2 masele aproape iesite si rosu in gat asa ca am zis pas la vaccin. Mandra mea este atat de mataita ca nu mai stiu ce sa-i fac - nu ii convine nimic nimic..[bang][bang] plange sa o iau in brate, daca o iau plange ca vrea inapoi la jucarii, urla cand trebuie sa o schimb, nu poate sa adorma la pranz- azi a fost a doua zi fata nici un somn pe zi, este atat de irascibila iar eu sunt cu nervii pe pereti.... Ieri m-am certat cu toti care mi-au iesit in cale apoi m-am umflat de plans... dar macar m-am calmat... Azi am dus-o in parc si a dat acolo la ture si acum a cazut lata ... [:D]Doarme de 1 ora jumate ... LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE IERI SI AZI [flo] Carmen mami de Ina..mica (16.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...