Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *189*


Recommended Posts

Georgiana, am incercat si asta aseara, dar mi s-a parut ca mai tare se sufoca, atunci cand i-am suflat iarasi s-a facut stana. Astazi este chiar muuult mai bine, or fi avut efect aerosolii de aseara, am facut in 2 ture. Poate de maine putem si noi iesi din casa, sa vedem. Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anamaria poate cum ti-au scris fetele e mai bine,poate nu se mai intampla asa stai si tu linistita! Si Giulia urla foarte tare la aspirat si la pus ser fiziologic in nas.Dar trebuie facuta si treaba asta, ce sa facem, chiar daca ni se rupe sufletul de mila lor![q] [pup][pup] Georgiana mami de [copil] Giulia (12.03.2009) [url="http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/1%20AN//"]Am un anisor![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmenada: pupacim Ina...mica sa treaca maraiala si sa iasa repede maseluta fara dureri! Si mandra mea e cu toata mana in gurita si are niste gingii umflate sus...nici nu vreau sa ma gandesc, ca deja de ieri a inceput sa de-a semne de maraiala! [pup][pup] Georgiana mami de [copil] Giulia (12.03.2009) [url="http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/1%20AN//"]Am un anisor![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si daca tot am pus monool pe pagina..vreo 2 vorbe si despre noi, ca nu am mai scris de o vesnicie![q] Giulia la controlul de 1 an s-a prezentat asa:9,300kg.,78cm..creste bine, ni s-a dat unda verde la mancarica de tot felul,la lapte de vaca..dar eu m-am hotarat sa ii mai dau o perioada lapte de crestere(1-3 ani).Vaccinul Infanrixul si Prevenarul noi l-am facut la 11 luni si urmeaza la 15 luni sa facem ROR si Meningococul C. In rest...merge din ce in ce mai bine, e foarte sociabila, mai ales cu copii si cu barbatii pe care ii saluta pe strada...cu gura pana la urechi.E foarte galagioasa!"Fura" tot ce prinde de pe masa..asa ca trebuie sa am grija unde pun lucrurile....zilele trecute a sterpelit o bucatica de ciocolata alba si savura foarte tacticoasa din ea [:D]! A invatat sa adoarma sing[:D]urica in patut si isi canta nani, nani....si lucrul cel mai minunat...doarme toata noaptea de la 22.30-9.00( acum inca doarme)...exceptie facandd iesirile de inamici dintisori,bineinteles! Am facut un roman...gata, ca m-am iuntins prea mult! [s]La Multi Ani tuturor sarbatoritilor![s]! [pup][pup] Georgiana mami de [copil] Giulia (12.03.2009) [url="http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/1%20AN//"]Am un anisor![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui georgyiuly A invatat sa adoarma sing[:D]urica in patut si isi canta nani, nani....si lucrul cel mai minunat...doarme toata noaptea de la 22.30-9.00( acum inca doarme)...exceptie facandd iesirile de inamici dintisori,bineinteles! Ce fetita grozava ai! Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui georgyiuly
AAAA...inca una si ma duc( vb vine)!!!! Bun venit mamicilor noi in "clubul" nostru!V-am admirat ghioceii, sunt niste scumpi![pup][pup] Georgiana mami de [copil] Giulia (12.03.2009) [url="http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/1%20AN//"]Am un anisor![/url]
[pup] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar a plouat toata noaptea![bang]M-am saturat pana peste cap.Ieri a fost o zi superba si azi e urat-urat...Ne-am trezit pe la zece fara un sfert, Andrei si-a baut laptele si acum se joaca. Eu multe trebaluieli pentru azi nu mai am, se ocupa consortul de gatit[pk], eu o sa fac doar o tarta cu mere. Speram la o zi petrecuta pe afara, dar stiti voi proverbul cu socoteala de acasa care nu se potriveste cu aia din targ[q] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...