Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *189*


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui anamariame
Adrisimo, da, in timp ce plangea s-a intamplat, dar uite ca face un an acusi si ieri a fost prima data.
si a devenit cianotica...acum ce sa zic ca eu traiesc clipe de astea zilnic?!!! M-am mai obisnuit..drg de cand s-a nascut are acest spasm.
[buburuza]dragastoasa de[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui georgyiuly
Anamaria poate cum ti-au scris fetele e mai bine,poate nu se mai intampla asa stai si tu linistita! Si Giulia urla foarte tare la aspirat si la pus ser fiziologic in nas.Dar trebuie facuta si treaba asta, ce sa facem, chiar daca ni se rupe sufletul de mila lor![q] [pup][pup] Georgiana mami de [copil] Giulia (12.03.2009) [url="http://s431.photobucket.com/albums/qq32/gogoasha27/1%20AN//"]Am un anisor![/url]
Eu una, nu cred ca mai am curaj vreodata sa o tin cu forta sa ii fac ceva. E clar ca de teama a facut asa, nu mai pot risca. Poate doar cand doarme... Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot n-am ce face, sa va dau si eu niste repere despre dimensiunile odraslei personale:Andrei are 10.300 si vreo 78 de cm; e o realizare, zic eu, de la 2.100 si 48 de cm; cateodata ma uit la el si mi se pare un miracol felul in care a crescut[:)], cred ca nu va e necunoscut sentimentul... Ma duc la citit![pup] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui georgyiuly
E foarte galagioasa!"Fura" tot ce prinde de pe masa..asa ca trebuie sa am grija unde pun lucrurile....zilele trecute a sterpelit o bucatica de ciocolata alba si savura foarte tacticoasa din ea [:D]!
da e o "manie" generala furatul asta de oriunde, vezi ca o sa fure si de pe aragaz o cratita ceva, un ibric,cutit, furculuita... mie mi-a furat de pe masa, nush cum a reusit, ligheanul cu gogosi, normal ca era din cap pana in picioare plin de zahar pudra...dar era tare bucuros[:D]
[buburuza]dragastoasa de[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anamariame Eu una, nu cred ca mai am curaj vreodata sa o tin cu forta sa ii fac ceva. E clar ca de teama a facut asa, nu mai pot risca. Poate doar cand doarme... Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Anamariame, eu te inteleg, ca si la mine tot asa sunt momentele de aspirat mucii, daca ar fi un motiv sa vreau sa creasca Andrei mai repede, asta ar fi: sa-si sufle nasul de unul singur! Si Andrei a avut vreo doua episoade de spasm al plansului, eu l-am scos din starea aia ingrozitoare schimbandu-i pozitia si strigandu-l pe nume, dar tare greu este sa fi lucid si detasat in momentele alea[q] [pup]mamica de Drg care trece zilnic prin asa ceva! Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28
Citat:
citat din mesajul lui anamariame
Adrisimo, da, in timp ce plangea s-a intamplat, dar uite ca face un an acusi si ieri a fost prima data.
si a devenit cianotica...acum ce sa zic ca eu traiesc clipe de astea zilnic?!!! M-am mai obisnuit..drg de cand s-a nascut are acest spasm.
[buburuza]dragastoasa de[sofer]
Off, imi inchipui ca e groaznic sa-ti vezi puiul asa [q] Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anamariame Oh, Doamne, 1-2 minute? Pai eu cred ca lesin in timpul asta. Exact la asta m-am referit, spasmul hohotului de plans, numai ca nu mai stiam exact cum se cheama, si ma tot gandeam la apnee, dar aia e altceva.
cred ca a vrut sa zica juma de minut, apneea e in somn.
[buburuza]dragastoasa de[sofer]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...