Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Jocul cu carti 2.6


lilanda

Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Este Lumina de august. Multe carti ale lui F se intampla in Yoknatawpa (sau cam Asa ceva) county, un fel de leagan al sudului de aia am zis macondo. Scuze sunt cam criptica discret agramata mi-am stricat calc incercand sa- l duc in factory defaults si momentan nu Mai stiu sa-l fac la loc -:( If our walks are silly enough, we can deduce ANYTHING from ANYTHING.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Llaura
Este Lumina de august. Multe carti ale lui F se intampla in Yoknatawpa (sau cam Asa ceva) county, un fel de leagan al sudului de aia am zis macondo. Scuze sunt cam criptica discret agramata mi-am stricat calc incercand sa- l duc in factory defaults si momentan nu Mai stiu sa-l fac la loc -:( If our walks are silly enough, we can deduce ANYTHING from ANYTHING.
[8D] priceput. Si cartea urmatoare care e ? Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Llaura
Imi place jocul assta la nebunie, ca de altfel am reale probleme sa pun ghicitori, cred ca s-au jucat toate cartile pe care le-am citit eu :-( If our walks are silly enough, we can deduce ANYTHING from ANYTHING.
Uite daca pui "Tratat de programerea calculatoarelor" sau altceva de genul asta. [:D] Glumesc ! Ma duc sa citesc ce mai citesc unii-altii pina apare Mihaelka. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Razi tu razi Harap Alb dar stiu eu o carte rom de calc de altminteri groasa respectabila, aia nimeni n-o ghiceste, sper din inima ca n-ati citit-o nimeni, de departe cea mai proasta traducere a mileniului. Maine vin astia sa-mi ia calculatorul ah ma simt singura pe lume fara el lol][:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...