Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SPA in Bucuresti


Recommended Posts

Buna, as vrea sa merg impreuna cu o prietena la un SPA in Bucuresti, sa ne oferim de sarbatori un cadou deosebit. Ne-ar interesa ceva deosebit si verificat deja de voi, un loc unde sa ne rasfatam pentru o zi intreaga cu chestii pe care nu le facem de obicei, deci nu cautam un centru de infrumusetare clasic. Ne intereseaza nu atat procedurile in sine, cat mai ales experienta: atmosfera, locatia, calitatea serviciilor si comportamentul personalului. M-am documentat deja pe net si am gasit Eden spa-ul, Orhideea spa (care e partener cu Eden) si Magnolia spa. Ati fost pe-acolo? Ne puteti ajuta sa ne decidem? Aveti alte propuneri, sfaturi, recomandari? multumim mult, [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

aoeu am abonament acolo am fost numai la bazin (care e dotat cu jeturi de masaj) si la jacuzzi e super, da atmosfera e placuta au si bar, biliard, bowling relaxare pe cinste va doresc! Alinuk[copil] si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani) [url="http://www.meseriademama.blogspot.com/"]despre Zana Maselutza [/url] ............................................................................ Nimic nu-i intamplator! ............................................................................
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la Eden Spa am fost si mi-a placut...au niste pachete speciale pentru grupuri,cu sampanie,platuri cu fructe printre proceduri. ____________________________________________________ 3 sarcini extrauterine FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A 3 FIV-uri nereusite 2 FET-uri nereusite urmeaza FIV4... in toamna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...