Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Caut bona in Iasi


oanapac

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Iti pot recomanda eu o bona daca te mai intereseaza insa ea isi desfasoara activitatea la domiciliul ei ,e o doamna tanara de un calm neinchipuit,eu am lasat-o pe Iulia,fetita mea,pe perioada vacantei de vara s-au inteles foarte bine,mai mult cand am plecat cateva zile din localitate la o nunta a preferat-o pe ea in locul bunicii.Da-mi un pm daca te intereseaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Citat:
citat din mesajul lui oanapac
Daca imi poate recomanda cineva o bona in Iasi va rog mesaj PM sau eventualele doritoare va rog contact.
Buna ziua, Vad ca este postat demult mesajul dar ma gandesc ca poate mai este valabila colaborarea. Ma recomand ca fiind o fire calma, iubitoare de copii, capabila de a oferi multa atentie si dragoste copilasului /copilasilor ( 1 sau 2) care se afla sub supravegherea si ingrijirea mea. Sunt creativa in jocurile si activitatile specifice varstei copilului/copiilor. Experienta ca bona timp de doi ani cu 2 copilasi( 1 si 6 luni si 6 ani), calitatile mele de bucatareasa si gospodina iscusita, precum si studiile superioare ( Facultatea de Psihologie [finalizata] ), ma ajuta sa fiu in conformitate cu asteptarile parintilor. Ofer si cer seriozitate. DESPRE EXPERIENTA DE 2 ANI A fost o experienta foarte frumoasa deoarece am avut in grija 2 ingerasi. Atributiile mele au fost ingrijirea si supraveghere, jocuri si activitati specifice varstei, ajutor la treburile casnice precum si respectarea programului impus de parinti copiilor. Aceasta colaborare cu parintii a avut si un final deoarece aveam de dat examenele finale la facultate. Acum dupa finalizarea studiilor imi exprim dorinta de a fi contactata in vederea unei noi colaborari. Am oferit si mi-a fost oferita seriozitate. Pt contact va rog sa dati un PM pt date de contact sau pe id-ul de messenger brindusa.astefanoaei@yahoo.com. Va multumesc. Cu stima si respect, Brindusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...