Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *190*


Recommended Posts

Neata fetele si Hristos a inviat! LA MULTI SARABATORITILOR CARE AU FOST SI CARE URMEAZA ZILELE ASTEA! Eu nu stiu cand mai apuc sa intru ca de cand e frumos afara numai in parcuri stam. Ieri am iesit afara la 10 dimi si am mai intrat abia la 19 cand Vladimir a adormit lat si s-a mai trezit la 7 azi dimineata (cu vreo 2 -3 maraieli de tzatza) In rest toate bune si frumoase...vazut poze frumu... Imi pare rau de Olishka pentru faptul ca e urmarita (nu stiu cine e spionul insa, nu m-am prins). Si nu am inteles faza cu magnetul...cer fel de magnet a eliminat David? Din ala de care avea pe tabla magnetica sau altul? Sunt cam tuta zilele astea! Hai va pup acum ca trebuie sa mai hranesc un pitic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani pentru toti sarbatoritii de ieri si de azi!
Citat:
citat din mesajul lui Kea
Sarbatori fericite dragele mele! [pup][flo] Anaan, n-am apucat nici sa pun poze, nici sa trimit parola. Azi ba am fost plecati, ba am fost ocupata, ba am dormit nas in nas cu Keutu. Dar vroiam sa spun ca flacaul tau, s-a nascut cu un cm mai inalt ca al meu si acum au aceeasi kg si diferenta de un cm s-a mentinut.[:)] La cate saptamani l-ai nascut? Keutu cheliutu
Erau trei poze pe contul comun, mai vechi, dar nu-i bai, ca eu m-am bucurat sa asociez, in sfarsit,bebele din relatarile tale cu imaginea lui. Eu l-am nascut pe Andrei la 35 de saptamani... Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vedem ce-mi mai aduc aminte: Olga, din motive pur egoiste mi-ar parea foarte rau sa nu mai postezi[q], dar, si aici ii dau dreptate lui Pisigri, viata reala nu e pe forum, si, de aceea, stii tu ce sa faci ca sa-ti fie bine.Oricum, neplacuta chestia cu spionatul... Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui inapreda Eu acum l-am pus pe Ian la nani-ul de dimineata si o sa fac si eu acelasi lucru pentru ca sint super obo: m-am culcat la 3 juma' pentru ca m-a chinuit talentul si am pregatit asa: -tocanita de miel cu vin si smintina -drob de pui -snitele de pui -chiftelute de pui -chec aperitiv cu de toate -salata de vinete cu ceapa verde -oua umplute cu ficatel de pui -oua umplute cu somon Acum ma laud: meniul e Montignac 100% si n-am avut ajutoare [:I] dar va sfirsi, cu siguranta si ca de obicei, la cosul de gunoi pentru ca nu o sa prea stam pe acasa [8D] [pup] Gina lu' Ian [url="http://family.webshots.com/photo/2084931100104261308hzJfme"]Ian are 1 an! [/url]
Gourmet de-a dreptul![pup] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisigri, din mesajul tau s-a inteles exact ceea ce ai vrut sa spui. Si stii de ce? Pentru ca multe dintre noi simtim la fel. Cand am spus ca sunt recunoscatoare, nici prin cap nu mi-a trecut sa sugerez ca tu nu ai fi. Chiar inainte de aceasta discutie ma gandeam ca majoritatea fetelor vechi au lasat-o mai moale cu forumul, are rost sa dau exemple? Incepand de la Maria_k, Ayla, Aris... Eu nu am scris niciodata foarte mult, insa tot ca tine dadeam refresh la pagina. Acum mai mult rasfoiesc subiectul, iar pe DC mai citesc doua-trei subiecte de pe la generale. Ana-Maria, mami de [copil] Eva Maria (23 aprilie 2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri noi am fost la socrul meu, la reuniunea de familie[alcool], si restul zilei ne-am plimbarit, ca sa ne mai calmam frustrarile meteorologice. Andrei nu a fost prea bine dispus, ca nu si-a facut somnul de frumusete.Seara am tras o cearta pascala[:D]cu consortul, dar azi dimineata ne-am impacat...Sa vedem cat ne tine! Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Ma declar si eu oficial nemultumita de numarul restrans al pozelor cu frumusetea de Alexandra de Novus(zici ca-i titlu nobiliar[:)]).Mami le cenzureaza!!![:D] Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
Atunci va invitam oficial sa o vedeti live , ce zici ? Garantez ca nu va plictisiti [:D] ! Am trimis porumbelul cu invitatia !! [pup] Mami lui [zana] [url="http://www.flickr.com/photos/31088780@N05/"]Alexandra[/url] (03.03.09) [bis] Am implinit 1 anisor ! [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...