Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Praline belgiene (53)


Recommended Posts

Dupa ce inchiriaza apt trebuie sa vada ce provideri sunt in comuna (cartierul) respectiva. In g-aral au oferte bune daca iei pachete, de ex tel+internet+tv. Noi avem totul la Belgacom (comp nationala de telefonie) si avem tel gratis cu Rom dupa ora 5 seara. Inainte de asta am folosit www.telesoldes.be si www.briseprix.be , scrie acolo cum sa faci si care-s preturile. Dar exista si companii cu oferte mai bune, dar nu sunt disponibile peste tot.

 

 

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui giulia81
de ex in orasul "nostru" abonamentul pt internet e 37 de euro!!! mie mi se pare extraordinar de scump![alcool]__________________________"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."
align="right" id="quote2">Foarte mult, dar asta e, tragem aer in piept si mergem inainte :) Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-are sens de comparat preturile de aici cu cele din Romania, la produse si servicii care nu se pot cumpara decat de aici.

 

Si noi ne-am stresat initial de preturile la fructe si legume proaspete, de am ajusn sa nu mai cumparam[alcool] - complet nesanatos. Ne-am revenit repede si ne limitam sa gasim ofertele cele mai ok de aici, fara sa ne mai gandim cat de scump e.

Dupa o luna in tara, 1€/kg de lubenita pare SF[alcool] ...dar daca nu mai acces la cele din Romania, asta e.

 

Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006) si [bb] Lavinia (n.13.04.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aterizat printre voi asa ca va salut pe toate de aici din Belgia.[:)]

Vremea este nesperat de frumoasa si calda[:D]

Acum sa vedem ce imi rezerva viitorul prin tarisoara asta.

Voi reveni cu impresii...

va pup[pup]

 

 

__________________________

"Un om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice."

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...